Moterys vadovės nėra tokios dosnios, kaip vyrai

Kanados mokslininkai nusprendė palyginti vadovaujančias pareigas užimančius vyrus ir moteris, kad išsiaiškintų, ar jie skiriasi. Paaiškėjo, kad dailiosios lyties atstovės vadovaujančiose pareigose nėra tokios dosnios kaip vyrai.

Tyrimus šioje srityje atliko Kvebeko universiteto mokslininkai. Jie nusprendė patikrinti anksčiau gautus įvairių testų rezultatus. Norėdami tai padaryti, mokslininkai atliko vyrų ir moterų apklausą, siekdami išsiaiškinti, kuo skiriasi skirtingų lyčių lyderiai.

Paaiškėjo, kad tarp vyro vadovo ir moters vadovės išties esama skirtumų. Kaip taisyklė, kalba eina apie pavaldinių premijavimą.

Buvo išsiaiškinta, kad moterys, užimančios vadovaujančias pareigas įmonėje, nėra tokios dosnios premijoms ir bonusams. Daugiausia tai susiję su premijomis tos pačios lyties darbuotojoms. Mokslininkai tai aiškina tuo, kad panašaus pobūdžio santykiai tarp moterų susiklosto dar paauglystėje.

Naujausių tyrimų dėka, ankstesnės išvados pasitvirtino. Vyrai linkę skirti žymiai didesnes premijas nei vadovės moterys.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *