Myli ar žaidžia? Yra vienas paprastas būdas tai suprasti

Och, kaip moteriai norisi žinoti, ką iš tiesų jai jaučia išrinktasis: ar jo jausmai išties tikri, ar tai tikrai meilė, o gal tik šiaip lengva simpatija, kuri niekur nenuves.

Yra vienas labai gerai suprantamas ženklas, kuris liudija apie svarbaus asmens jausmų stiprumą. Koks, jūsų nuomone, yra vienas vertingiausių žmogiškųjų resursų? Pinigai? Anaiptol. Pinigų, netgi jei jūs juos prarasite, galima vėl užsidirbti. Pats vertingiausias išteklius yra laikas. Jei prarandate laiką, jis niekada nebegrįš.

Tai štai – būtent laiku ir išbandomas potencialus išrinktasis. Tik nereikia manyti, kad verta skaičiuoti kiekvieną kartu praleistą minutę. Esmė – ne kiekybėje, o jums ir jūsų santykiams skirto laiko vertingume.

Jeigu vyriškis jaučia viso labo simpatiją, susitikimams su jumis jis skirs tik savo laisvalaikį. Iš pradžių treniruotės, pomėgiai, susitikimai su draugais, pagalba mamai, šiek tiek buities darbų, o paskui, kai reikalų nebelieka, galima susitikti su mergina.

Supratote algoritmą? Jūs esate kažkur prioritetų sąrašo viduryje, jeigu ne apačioje. Pašaro šuniukui pirkimas, serganti močiutė, draugo problema – visa tai svarbūs dalykai, kurių negalima atidėlioti, todėl juos reikėtų padaryti pirmiausia. O tu palauk savo eilės.

Visiškai kitaip elgiasi tasai, kuris išties myli. Situacijoje, kai smarkiai apribotas laikas, esant itin dideliam užimtumui darbe, vyriškis susiplanuos savo reikalus tokiu būdu, kad kiek galima dažniau galėtų su tavimi matytis. Su draugu susitiks kitą kartą, šuniui maisto nupirks kur nors pakeliui, jis viską atidės ir perplanuos, kad tik galėtų kuo greičiau pamatyti spindinčias mylimos moters akis.

Moteris ir viskas, kas su ja susiję, atsidurs prioritetų sąrašo viršuje. Žinoma, jis ir toliau vaikščios į darbą, tačiau visus neprivalomus dalykus atidės vėlesniam laikui.

Moteris, kuriai vyras jaučia tik simpatiją, nuolat jaus, kad kažkas negerai, kad ji jam ne tokia jau ir reikalinga bei svarbi. Pasimatymai bus periodiškai atšaukiami ir nukeliami dėl „svarbių“ reikalų, nuolat susiklostys nenumatytos aplinkybės, kurios neleidžia būti kartu, pažadai bus pamirštami, o bendros datos – ignoruojamos.

Tačiau aiškaus supratimo visgi nebus, nes vyras lyg ir yra, judu lyg ir pora, tačiau toje poroje visada dominuoja vieno žmogaus prioritetai. Ir to nepastebėti neįmanoma, net jeigu nuolat užmerksi akis į tai, kas vyksta.

Myli tave ar su tavimi tik žaidžia – atsakymą duos laikas. Užmaršumas, nepareigingumas, amžini vėlavimai prasideda tada, kai žmogus neiškelia kažko į prioritetų sąrašo viršų. Neįmanoma pamiršti to, kas labai svarbu, jūs niekada nepavėluosite, pavyzdžiui, į renginį, kur jums bus įteikta kokia nors premija.

Pačiai pradžiai galima tiesiog paanalizuoti retoriką: „Primink man apie mūsų susitikimą“, „Primink, kad turiu išpildyti tavo prašymą“, „Primink, kada turėsime sekantį pasimatymą“… Visa tai – nuvertinimas. Žmogus netgi nesivargina slėpti, kad nepajėgia išlaikyti galvoje informacijos, susijusios su jūsų santykiais.

Taip, kartais santykiai būna pagrįsti liūdna iliuzija, vieno kurio poros nario meile. Negana to, „tiesiog simpatizuojantis“ žmogus netgi nesupras jam pareikštų pretenzijų esmės. Juk aš esu šiuose santykiuose? Esu. Ko tau dar iš manęs reikia?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *