Nagai, nagai, blakstienos: Moterys ar plastikinės lėlės?

Taip, taip, tikrai ne viena mano pažįstama plazda priaugintomis blakstienomis, barbena raganiškais akriliniais nagais ir puikuojasi svetimais plaukais. Dėl to rašydama šį įrašą labai rizikuoju.

Bet visgi… moterys, kas jums yra?

Jūs bijote būti savimi? Esate tiek kompleksuotos, kad nesijausite „žavios ir drąsios“, neapkarsčiusios savęs plastmasėmis ir svetimomis garbanomis?

Tikrai tikite, kad dažnas vyras alpsta iš susižavėjimo, užčiuopęs jūsų plaukuose kažkokius svetimkūnius ir pastoviai subraižytas tais baisiais kapliais?

Tiesa yra ta, kad jūs esate gražios. Tie brangūs, nenatūralūs, iš esmės net vulgarūs atributai jūsų grožio neparyškina – veikiau jau priešingai.

Visą gyvenimą, kiek save pamenu, mano draugės ir pažįstamos imdavosi kažkokių absurdiškų, brangių ir neskoningų grožio procedūrų, kurios joms  suteikdavo pasitikėjimo savimi. Būtent dėl to prieš daugiau nei dešimtmetį dažna paauglė vaikščiojo oranžinė, po to dar buvo auskarai į liežuvį ir kitas protu nesuvokiamas vietas, klaikūs, pakulas primenantys balti plaukai, o dabar visa tai – nagai, blakstienos, ragai (juokauju).

Ir štai aš – nei karto nebuvusi soliariume, nei karto neprisiauginusi nagų, vieną kartą sutikusi, kad man priaugintų (ir jau kitą dieną jas nusirovusi) blakstienas ir netgi be… auskarų. Ir žinote, ką? Vyrams, kuriems aš iš tikro rūpėjau, tai netrukdė. Nei vienas nesakė, kad norėtų, jog tapčiau oranžine, persiverčiau ausis arba užsiauginčiau ilgus nagus.

Nes protingiems vyrams tai apskritai nerūpi, o tikrasis žavesys esate Jūs pati – Jūsų oda, Jūsų plaukai, Jūsų charakteris. Bet kas, kas yra Jūsų, o ne svetima.

Nieko nėra juokingiau nei gundyti vyrą svetimais plaukais ar nagais iš plastiko.

Iliuzija, kad reikia apsimesti kažkuo kitu, naudinga grožio pramonei, lupančiai iš jūsų baisius pinigus už tas kvailystes. Tuo tarpu Jums užtektų būti savimi – be dirbtinių nagų, ragų ir blakstienų.

Pabandykite. Greičiausiai nustebsite, kaip tai paprasta.

Lidžitos užrašaiNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *