Naujos meilės požymiai

Visą laiką vaikštai susimąsčiusi, tartum būtum ne čia ir ne dabar – sklandai kažkur svajonių pasaulyje. Veide – kvailoka šypsena ir apskritai į visą pasaulį žvelgi kažkokiu kitu, iki šiol dar nematytu kampu. Vėlai guliesi miegoti, anksti keliesi, visą laiką kažką rašinėji telefone ar atvirkščiai – staiga atsisėdi ant sofos, apmiršti vienoje pozoje, paskui atsiloši ant pagalvėlių ir žiūri baltų lubų fone „filmą” apie savo įsivaizduojamą romaną.

O tas romanas jau pradeda pamažu realizuotis gyvenime, apie tai liudija dažni žygiai į kirpyklą, noras visą laiką eksperimentuoti su šukuosena, plaukų spalva, antakiais. O ir drabužiuose anksčiau toks įprastas patogus ir funkcionalus stilius kažkaip palaipsniui, pats savaime, transformuojasi į puošnų ir koketišką.

Norisi šokti, niūniuoti kvailas daineles, kuriose tu visai neseniai pradėjai įžvelgti kažkokią gilią prasmę. Tas pats pasakytina apie įvairius „išmintizmus” apie meilę socialiniame tinkle. Jeigu anksčiau neatkreipdavai dėmesio į tuos filosofijos „šedevrus”, tai dabar vis dažniau jie krinta į akį ir tu dėmesingai juos skaitai.

Apie tave dominančio žmogaus puslapio internete lankymą – atskira kalba. Bet kokia nauja informacija, kuri ten pasirodo – tai ištisas įvykis, kurio nevalia praleisti. O vyriškio asmeninė anketa tame puslapyje apskritai išmokta atmintinai.

Ir visgi esama kažko lengvo, stebuklingo šioje pavasariškoje būsenoje vidury gyvenimo žiemos. Sniegas – linksmina, paukščių čiulbėjimas už lango – džiugina, širdyje tarsi pirmosios žibuoklės prasikalė.

Pats įdomiausias dalykas – tavo praeiti santykiai akimirksniu užmiršti, tarytum ištirpo ore, kuris jau kvepia pavasariu. Dabar visiškai nėra laiko visiems tiems niekams, atmintis daugiau nebeužkimba už tų praeities gabalėlių – galvoje tik naujos viltys, nauji planai ir malonūs rūpesčiai, susiję su nauju žmogumi.

Kiek tęsis tokia emocijų kupina būsena – sudėtinga pasakyti. Tačiau pats faktas, kad joje atsidūrei – tai jau pozityvas, galingas resursas. Kol kas dar neaišku, kaip susiklostys santykiai, tačiau vertingas pats gyvenimas šiame švytinčiame sraute, belaukiant meilės ir nauju turiniu užsipildančio gyvenimo.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *