Nedelsdami jų atsikratykite – 11 įpročių, kurie trukdo judėti į priekį

Jūsų elgesio ir mąstymo modeliai gali būti ta priežastis, dėl kurios įstrigote vienoje vietoje.

Visi nori, kad jų gyvenimas kasdien gerėtų. Ir nors ne viskas priklauso nuo mūsų pačių, daugiausia pokyčių mūsų gyvenime lemia mūsų veiksmai.

Tačiau norint nuolat judėti į priekį ir sumaniai spręsti problemas, kurias mums po kojomis meta išorinis pasaulis, verta atsikratyti kai kurių mus stabdančių įpročių. Hack Spirit nurodo 11 mąstymo ir veiksmų modelių, kuriuos verta palikti vakar.

1) Romantizuojate praeitį

Jei manote, kad praeitis yra geriausias jūsų gyvenimo laikotarpis, tai gali trukdyti judėti į priekį. Ilgesys praeičiai nesuteikia jums motyvacijos iš tikrųjų dirbti dėl savo ateities. Juk geriausi dalykai jau įvyko. Kokia prasmė net galvoti apie kokią nors ateitį?

2) Kaltinate save už praeities klaidas

Jei nuolat save barate už tai, ką padarėte ir ko nepadarėte, gerai…. liksite toje pačioje vietoje. Tai gali atrodyti konstruktyvu – priminti sau, ko neturėtumėte daryti, – tačiau tai labai sumažins jūsų pasitikėjimą savimi, jei užsisklęsite tai darydami.

3) Laikote nuoskaudas

Kai jus kas nors įžeidžia – nesvarbu, kad ir kaip pagrįstai, – jūs sulaikote save. Užuot kūrę savo gyvenimą, kurio trokštate, būsite pernelyg susikoncentravę į bandymus įrodyti kitiems, kaip jie klysta dėl jūsų.

4) Vengiate prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą

Jei per daug pasikliausite Dievu / visata / kitais žmonėmis, jūsų kelionė pirmyn niekada neįvyks. Įsiklausykite: niekas, išskyrus jus pačius, negali jums padėti. Kartokite tai vėl ir vėl. Jei turite sunkumų, niekas neprivalo padėti jums atsistoti ant kojų. Absoliučiai niekas.

Jei sulaukiate pagalbos iš kitų, tai puiku. Tačiau nesitikėkite, kad tai būtinai įvyks. Vietoj to prisiimkite visišką atsakomybę už savo gyvenimą ir atlikite būtinus darbus.

5) Lyginate save su kitais

Žinoma, malonu įkvėpti kitų sėkmės – tų, kurie tikrai įveikė iššūkius. Tačiau jei žvelgdami į kitų žmonių gyvenimus matote, kaip jiems pasisekė, o jums visai nesiseka – tai labai blogai. Ypač jei gyvenimas ką tik spyrė jums į šonkaulius.

6) Nuolat tikėtis nesėkmės

Ar jums kyla tokių minčių: „Kodėl turėčiau bandyti dar kartą, jei man jau du kartus nepavyko?” Tuomet nepamirškite, kad žmonės, kurie įgyvendino savo svajones, tikrai tikėjo, kad gali tai padaryti, ir nepasidavė.

7) Neprašote pagalbos

Šaunu būti nepriklausomam. Tačiau gebėjimas bendradarbiauti su kitais yra ne mažiau naudingas. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai prieštarauja 4 punktui, tačiau iš tikrųjų taip nėra. Tikėtis, kad kas nors turėtų jums padėti, ir prašyti pagalbos, kai turite galimybę, yra skirtingi dalykai.

Beje, už didelės sėkmės visada slypi glaudus bendradarbiavimas su pagalbininku ar lygiaverčiu partneriu arba bent jau stiprus šeimos ir draugų palaikymas.

8) Senų klaidų kartojimas

Jei jūsų pirmasis verslas žlugo, nes neatlikote jokių tyrimų, o paskui vėl padarėte tą pačią klaidą? Žinoma, nesitikėkite sėkmės antruoju bandymu! Jei tikrai norite gyvenime judėti į priekį, išmokite mokytis iš klaidų, kad jų nebekartotumėte.

9) Vengiate lankstumo ir kitų galimybių

Tarkime, norite tapti garsiu rašytoju. O kai kas nors jums pasiūlo žurnalisto darbą, jūs sakote: „Ne, ačiū, geriau būsiu rašytojas nei žurnalistas.”

Dėl tokio užsispyrimo laikytis vieno tobulo kelio prarandate daugybę galimybių pasiekti tą patį rezultatą kitu būdu arba pamatyti visai kitokias gyvenimo galimybes.

10) Baimė išbandyti ką nors kita

Mėgstate daryti tą patį, nes tai lengva ir saugu? Tai gali trukdyti jums judėti į priekį gyvenime. Nesvarbu, ar esate pats protingiausias ir talentingiausias, jei tik laikysitės senų veiklos būdų, galite toli nenueiti.

11) Per daug nerimaujate dėl to, ką galvoja kiti

Kai jums kas nors „nepavyko”, galima šiek tiek nerimauti dėl to, ką pagalvos kiti. Tačiau kitų žmonių nuomonė neturėtų lemti jūsų motyvacijos daryti ar nedaryti tam tikrus dalykus. Norėdami toli nueiti gyvenime, turite mažiau rūpintis kitų nuomone, o daugiau – savo tikslais.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *