Negalima paversti partnerio unitazu

Atgriaudėjo vestuvės ir, atrodytų, po n mėnesių trukusio “prisitrynimo” jie abu pažįsta vienas kitą kaip nuluptus, išmoko sukurti pagarbius ir tvirtus santykius, tačiau… Tačiau įvyko kažkas ne taip.

Kam reikėjo kurti sąjungą? Kokiu tikslu? O ką dabar turite realiai?

Atsakymai į šiuos klausimus gali padėti išsiaiškinti šeimoje iškilusias problemas.

O kokių būtent jums norisi santykių? Su riksmais, pretenzijomis, nuoskaudomis, abipusiais įžeidinėjimais? O gal juose turėtų viešpatauti pagarba, tarpusavio supratimas, bendrumas, priėmimas?

Vystosi ir evoliucionuoja tik tie dalykai, į kuriuos mes nukreipiame savo dėmesį ir veiksmus. Kiekvienas pagal savo jėgas siekia pagarbos visuomenėje. Nes pagarba – tai svarbiausias resursas, norint išgyventi, žengti į priekį ir vystytis.

Tačiau kas atsitiks, jei pamiršime siekti šio tikslo šeimos rate? Ar neatsiras “dvigubo dugno”? Kai tarp žmonių aš gerutė, kad visi galvotų, kokia esu šaunuolė, o namuose… Namuose galima atsikvėpti, atsipalaiduoti, išpilti visą per dieną susikaupusį š… partneriui ant galvos.

Tu – ne toks… Tu – ne tokia… Ką reiškia – ne toks, ne tokia? Neidealūs? Nesutelpate į partnerio galvoje susikurtus rėmus?

O paskui, po visų ašarų ir kalbų, paaiškės, kad tu nekalta/nekaltas, o eee…., na, diena buvo kažkokia nevykusi, dėl to… Darbai nesiseka paskutiniu metu… Arba PMS…

Pagarbos partneriui politika, kai laikomasi bendravimo taisyklių, kai negatyvas išliejamas sveikai, ekologiškai, už namų ribų, siekis sustiprinti artumą ir pasitikėjimą vienas kitu… Ilgalaikėje perspektyvoje tokia politika žymiai protingesnė ir duos daugiau naudos.

O štai politika – nuolat išpilti savo susikaupusį š… kitam ant galvos, o paskui atsiprašinėti, atseit, “oi, oi, oi, dar kartą man atleiskite (aš visiškai mažas vaikas, visiškai savęs nekontroliuoju), na, tu gi žinai, kad aš tave myliu…” – ne pati protingiausia, švelniai išsireiškus.

Mylėti – reiškia siekti pagarbos ir mokytis galvoti, kaip mano žodžiai ir pokalbiai gali paveikti artimuosius. Net konfliktuoti galima su pagarba vienas kitam.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *