Nejaugi išmirė tikri vyrai?

Kur tik neišgirsi šitos frazės! Nežinau kaip kiti ir kitos, o aš manau, kad tikrų vyrų esama, tereikia tik paieškoti. Apsidairykite aplinkui – nejaugi greta jūsų nėra nė vieno vyro, kurį galima būtų pavadinti tikru? Gal tiesiog ne ten ieškote?

Pradžiai vertėtų išsiaiškinti, kokiais bruožais turėtų pasižymėti tasai tikrasis.

Kažkam tai bus dviejų metrų ūgio gražuolis, kažkam – banko sąskaitos su daug nulių savininkas, o kažkam užteks ir gulinčio ant sofos su alumi. Apsisprendėte? O dabar pagalvokite, kur galima būtų jo ieškoti? Žvėris medžiojamas ten, kur jis gyvena, o ne toje vietoje, kur jums patogu jo ieškoti.

Nemažai moterų, aišku, pasakys, kad visus “normalius” jau išgraibstė miklesnės gražiosios lyties atstovės. O ko jūs norėjote? Auksas ant kelio nesimėto, už jį verta pakovoti. Man rodos, jeigu pasitikite savimi, jokios varžovės nesutrukdys susirasti svajonių vyriškio.

Internete teko perskaityti maždaug tokius žodžius: “jeigu gyvenime jums nepasitaikė tikrų vyrų, tai nereiškia, kad jų nėra. Mano gyvenime buvo vien tikri vyrai, galbūt dėl to, kad aš mačiau juos būtent tokiais”.

O ką, visai įdomi mintis. Gal vertėtų pažvelgti į savo mylimąjį kitu kampu? Įžvelgti ne vien jo trūkumus, bet ir privalumus?

O ką galvoja patys vyrai, išgirdę, jog, moterų nuomone, jų gretose “tikrų nebeliko”?

Į tokias kalbas jie reaguoja gana skausmingai, nes kiekvienas iš jų laiko tikru vyru save. Akivaizdu, kad 50% atvejų tai tik vaidyba ar saviapgaulė, bet juk kvaila manyti, kad tikri vyrai išmirė visi iki vieno.

Štai ką pasakė vienas mano pažįstamas: “Visiški kliedesiai! Jūs arba rinktis nemokate, arba leidžiate, kad vyrai jus apgaudinėtų. Aš pats daugybę kartų merginoms makaronus ant ausų kabinau, o tos vištelės ir patikėdavo. Patį šokas ištiko!”

O kitas pažįstamas pasisakė griežčiau: “Dažniausiai apie vyrus taip kalba (kad išmirė ir t.t.) tos moterys, kurios pačios yra visiški nuliai”.

Verta susimąstyti. Gal dėl to kol kas ir nesutikote tikro vyro, kad pati neatrodėte jo akyse tikra moterimi?

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *