Nelengva suprasti, kada laikas išsiskirti

Originalas

Pasiryžti išsiskyrimui būna sunku. Net jeigu santykiai jau nebeteikia jokio džiaugsmo, jūs dar galite būti nepasirengę paleisti partnerio. O jeigu santykiai yra pakenčiami, bet ne puikūs, jūs galite tempti juos iki gyvenimo pabaigos, kol suprasite, kad seniai reikėjo juos nutraukti.

Jeigu susidomėjote šiuo straipsniu ir keliate sau klausimą, ar nereikėtų išsiskirti, tai yra ženklas, kad jūsų santykiai nėra geri. Kaip tiksliai sužinoti, kad nebėra jokios vilties jų pataisyti ir reikia nutraukti?

Kai kurie santykiai būna atvirai blogi, o kai kurie – jau jokie. Kartais pasikeičia abu partneriai taip smarkiai, kad jų gyvenimo keliai jau nesusikerta. Bet kuriuo atveju geriau būti sąžiningiems su savimi ir išsiaiškinti bei suvokti, kas tarp jūsų vyksta.

Jeigu jūsų santykių galiojimo laikas pasibaigė ir jūs negaunate to, ko esate verti, tai laikas viską užbaigti. Juk santykiai turi daryti jūsų gyvenimą geresnį, ar ne taip?

9 požymiai, kad santykius reikia užbaigti

1. Jūs negalite paleisti praeities problemų

Galbūt manėte, kad paleidote, bet laikas bėga, o jūs vis prisimenate ir negalite atleisti. Tai gali būti kokia nors išdavystė, neištikimybė, apgaulė. Nereikia jaustis kaltiems dėl to, kad negalite atleisti. Jūs turite teisę nebūti atlaidūs.

2. Negalite normaliai pasikalbėti

Bendravimas – santykių pagrindas. Jeigu jūs negalite būti atviri ir nuoširdūs, atsiverti vienas kitam, negalite aptarti savo rūpesčių, o tik kaltinate vienas kitą ir ginatės, jūs daug prarandate. Iš esmės jūs prarandate santykius.

3. Jūsų partneris daugiau nebesistengia dėl jūsų santykių

Kartais vienas žmogus tiesiog nuleidžia rankas. Jeigu negalite pasikliauti savo partneriu, jo nebūna šalia, kai jums sunku, jis netesi pažadų, nesistengia spręsti jūsų bendrų problemų, kelia skandalus dėl smulkmenų, tai jam nereikalingi šie santykiai. Jūs taip pat turite juos paleisti.

4. Nesijaučiate laisvai ir jaukiai būdami drauge

Jeigu jūs abu smarkiai pasikeitėte per jūsų bendravimo laiką, galbūt jau pasidarėte ne tokie suderinami kaip anksčiau. Jeigu nepatinkate patys sau, kai būnate šalia partnerio, tai yra įspėjamasis ženklas.

5. Jūs vaidijatės be perstojo

Tikriausiai kiekvienas turi draugų, kurie nuolat kivirčijasi, bet nepriima jokio bendro sprendimo. Nebūkite tokie! Jeigu nuolat grįžtate prie tų pačių problemų sprendimo, jeigu jūsų partneris nesistengia jūsų suprasti arba jūs nenorite leistis į kompromisus, tai jūsų sąjunga pasmerkta žlugti.

Santykiai būna tada, kai du žmonės nori tenkinti vienas kito troškimus ir poreikius.

6.  Jūs pasikeitėte į blogąją pusę

Santykiai keičia mus, ir ne visada į gerąją pusę. Jeigu neatpažįstate savęs, jeigu jūsų neatpažįsta draugai ir artimieji, tai – blogas ženklas.

7. Jūsų intuicija kužda, kad viskas baigta

Galbūt jūs tiesiog žinote. Klausykitės savo vidinio balso. Koks bus jo pirmasis atsakymas, kai paklausite savęs, ar turite būti kartu su šiuo žmogumi, ar ne?

8. Aistra pradingo, ir jūs negalite jos sugrąžinti

Atsitiktiniai bučiniai virtuvėje, švelnūs kuždesiai ir apsikabinimai ant sofos įvyksta dažniau, kai lovoje viskas gerai. Kai jaučiate intymų artumą, dažniau demonstruojate savo jausmus ir tada, kai nebūnate miegamajame. Jeigu artumo nėra, nebus ir švelnių gestų.

9. Tarp jūsų vyksta daugiau blogų dalykų nei gerų

Santykiai turi daryti gyvenimą gražesnį. Prisipažinkite sąžiningai ir atvirai, jūsų santykiuose daugiau blogų ar gerų dalykų?Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *