Nemeilė iki karsto lentos

Taip, būtent šitaip daug „porų“ nugyvena kartu gyvenimą ne iš meilės, o iš nenoro nieko keisti.

Kai pas mane į konsultaciją ateina tokia moteris, kuri jau seniai nuleido rankas ir tiesiog tyliai laukia, kol jos vyras pagaliau pasitrauks į nebūtį ir ji galės lengviau atsikvėpti (kalbu visiškai rimtai), kartais kyla noras iškaršti tokiai kailį.

Tačiau kailių karšti negalima.

Kiek laiko jai reikės laukti, kol vyras ją „išvaduos“ – nežinia. O pokyčiams gyvenime ji nepasiruošusi. Belieka tik stumti laiką kokiame nors vyrų neapkenčiančių damų klube ar pabandyti įsilieti į „sveiko gyvenimo būdo“ šalininkių gretas.

Tokios moterys ateina jau turėdamos problemų su sveikata (psichosomatika), bet keistis nenori, nors tu ką. Visiškai atsisako bent šį tą pakeisti gyvenime. Jos tiesiog nori būti sveikesnės – be migrenos, sunkios menopauzės, nemigos ir pan. Nenori simptomų ir pasekmių, o šiaip – prie visko priprato

Pilkas, nuobodus, nykus gyvenimas. Bet užtat nereikia keisti buto, dalyti turto, aiškintis santykių.

Atsibuskite, mielosios!

Jūs vis dar galite pabandyti gyventi kaip normalūs žmonės gyvena! Pamėginkite su savimi padirbėti. Kas jums trukdo gyventi, mylint pačią save ir šalia esantį vyrą?

Jei tvirtai tikite, kad priežastis yra tik jame, vyriškyje, visada turite galimybę nutraukti šiuos santykius. Tačiau dažniau nutinka taip, kad esmė ne jame, o jumyse. Juk sprendimą gyventi su šiuo vyru priėmėte jūs pati.

Vyro pakeisti jūs negalite, tai neįmanoma. O štai pačią save – kuo puikiausiai!

Pakeiskite savo požiūrį į save, į gyvenimo aplinkybes ir apskritai į visą savo gyvenimą. Juk gyvenimo prasmė visada susiveda į meilę, tame tarpe į meilę tarp vyro ir moters.

Tereikia tik tai prisiminti ir pradėti judėti šia linkme ir tada viskas pasikeis.

Galima ir reikia gyventi, neprarandant kontakto su savo širdimi ir apskritai su gyvenimu. Gyventi su viltimi, tikint laiminga savimi. Ko jums ir linkiu iš visos širdies.

.Naujienos iš interneto

One thought on “Nemeilė iki karsto lentos”

  1. Sakoma meiles nereiketu gadint vedybomis. Yra tiesos. Ne visiems duota ramiai sprest iškilusius sunkumus. Tada buvus meilė išgaruoja, prieinama iki skyrybų. Kartu gyvent galima ir be meilės, o iš pagarbos, gražiai sutariant. Iš tokio gyvenimi gali gimt ir meilė, net iki gyvenimo pabaigos. As uz toki gyvenimą, nes meilė slidus reikalas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.