„Nepadori“ moteris, ar viso labo moteriškas pavydas?

Matydamos, kaip kokiai nors moteriškei sekasi su vyrais, pradeda pavydėti tos moterys, kurios nesupranta šio reiškinio priežasčių. Kiekvienam žmogui sudėtinga ir nemalonu pripažinti, jog jį užvaldė pavydas, kadangi šis jausmas priskiriamas „blogų“ emocijų kategorijai.

O štai apšmeižti, pasmerkti, apkaltinti – labai netgi malonu. Vyrams ji patinka, kadangi yra nepadori, neišranki, duodasi su visais iš eilės. O aš – ne tokia. Aš – gera ir dora.

Bet ar tokios jau geros yra tos, kurios beatodairiškai smerkia kitus žmones? O gal jos tiesiog iš principo nepajėgia suprasti, kas konkrečiai vyrus traukia moteryje?

O traukia juos visai ne TAI.

Primityvus mąstymas pagimdo primityvų elgesį ir požiūrį į kitus žmones.

Toks moterų mąstymas niekuo nesiskiria nuo mąstymo tų vyrų, kurie tvirtina, jog moteriai iš vyro reikalingi vien pinigai.

Taip mąstantys, iš visko sprendžiant, kaip tik ir gyvena su panašiais į save egzemplioriais. „Toks tokį sutiko“.

Absoliučiai primityvus mąstymas. Moteris įsitikinusi, kad vyras galvoja vien apie seksą, o vyras šventai tiki, kad moteris galvoja tik apie jo piniginę. Atvirai kalbant, nereikia tokiems žmonėms trukdyti gyventi jų iškreiptame pasaulėlyje. Tiems iš mūsų, kurie į gyvenimą žiūri plačiau, ten visiškai nėra ko veikti.

Tai štai. Tiems, kurie vis dar nesuprato, pamėginsiu paaiškinti dar sykį.

Vyras myli tą moterį, kuri įžvelgia jame asmenybę, tą moterį, kuri jį nuoširdžiai myli, juo žavisi. Ir įžvelgia asmenybę ši moteris ne tik konkrečiame vyriškyje, bet ir kiekviename kitame žmoguje. Ji netarkuoja, neprišneka bjaurasčių, užmaskuodama kokiais nors kitais žodžiais ar siekiais. Ji yra tikra, gyva, nuoširdi.

Tačiau žymiai lengviau pripaišyti labiau harmoningai ir maloniai moteriai kokias nors bjaurias, nepadorias savybes.

Tik nereikia spręsti apie kitus pagal save. O štai padirbėti su savimi – reikėtų, ir netgi būtina.

Problema ne išvaizdoje ir ne tame, kad moteris „visiems prieinama“, o visiškai kitoje srityje. Deja, smerkti kitus ir kitas visada žymiai lengviau, nei pamėginti išsiaiškinti ir suprasti save.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.