Nepasiekiama moteris. Kaip ji gadina sau gyvenimą

Gyvenimas – sudėtingas dalykėlis. Kupinas paradoksų. Kartais gauname visai ne tą, ko norėjome, o kaip tik tai, nuo ko bėgome. Neseniai aptikau dar vieną tokį paradoksą. Skubu pasidalinti atradimu.

Štai – mergina. Graži ir protinga. Turėdama tokius duomenis, ji domisi ne visokiais ten vyriškiais, o tik labai vertais. Ir tai visiška suprantama. Ir netgi teisinga, reikia ypatingai pažymėti. O bėda slypi tame, kaip mergina nustato, kuris iš jų vertas. Dabar aprašomoje situacijoje mergina kažkodėl galvoja, kad pats verčiausias – tai pats atkakliausias. Atseit, jeigu jis manęs taip šauniai siekia, reiškia, aš jam labai patinku ir jis manęs vertas.

O kad manęs siektų. – galvoja tokia mergina. – Reikia būti santūria ir visokeriopai apsimetinėti, kad aš šituo vyriškiu nesidomiu. Negalima niekada pačiai paskambinti, kur nors pakviesti, nevalia dovanoti dovanų, net visiškų smulkmenų, būtina kuo rečiau jam šypsotis.

Žodžiu, reikia būti neprieinama kaip Fort Noksas (karinė bazė, kurioje JAV saugo valstybės aukso atsargas, kas nežinojo). Ir atkreipkite dėmesį – kalba eina netgi ne apie seksą, o apskritai – apie artimesnę pažintį.

Mielos merginos! Toks elgesys – kvailystė. Jeigu vyras atkakliai jūsų siekia, reiškia, jam patinkate ne jūs, o jūsų nepasiekiamumas. Yra tokių vyrų, kuriems svarbi būtent pergalė. Kodėl jie tai vadina pergale – mįslė.

Kai tik jūsų tvirtovė iškabins baltą vėliavą (kitaip sakant, kai mergina guls su juo į lovą), atkaklaus siekėjo susidomėjimas pradės mažėti. Kadangi susidomėjimą kurstė būtent tas faktas, kad tvirtovė sunkiai prieinama. O jeigu dabar ji jau prieinama, reiškia, viskas – manęs laukia nauji žygdarbiai.

Kai sako alpinistai, už kalnus gali būti geresni tik tie kalnai, į kuriuos dar neįkopta. Perfrazuojame: geriausia moteris yra ta, kurios dar neužkariavau. Tiksliau pasakius – su kuria dar nepermiegojau. Iš to automatiškai seka, kad užkariauta moteris jau nėra pati geriausia. Nevertai skirti jai dėmesio.

Merginoms, žinoma, toks požiūris nepatinka (išskyrus tas paneles, kurios iš tokių romanų paprasčiausiai pinigus uždirba). Merginoms norisi tvirtų ir ilgų santykių. Tačiau – atkreipkite dėmesį – šioje situacijoje mergina daro viską, kad užuot gavusi tvirtus ir ilgus santykius, gautų lengvus ir trumpalaikius.

Štai koks paradoksas. Norėjo ilgos ir laimingos meilės ir net pati nepastebėjo, kaip atstūmė visus vyriškius, kurie buvo tokiems santykiams pasirengę. Pasiliko sau tik tuos, kurie pajėgūs trumpiems ir greitiems romanams.

Žinote, merginos, bėda ta, kad vyrai, kuriems įdomūs ilgalaikiai santykiai, nešturmuos tvirtovės ir nemėgins paimti jos ilga apgultimi. Jie puikiai supranta, kad santykiai neturi jokio ryšio su kariniais veiksmais. Dėl to ir nežaidžia šitų žaidimų.

Išeitis? Išeitis yra. Jus sudominusį vyrą reikia palaikyti ir paskatinti atsakomaisiais žingsniais jo linkui. Tegu jie bus atsargūs ir nedidukai. Nereikia iškart šokti į lovą. Kalba visai ne apie tai.

Ženkite žingsnį jo pasitikti – šypsokitės, skambinkite, pakvieskite jį kur nors, bent jau į parką pasivaikščioti ar į jums įdomią parodą. Dovanokite mielus niekučius. To visiškai pakaks, kad greta jūsų atsirastų jums tinkantis vyriškis.

O nepasiekiamumas išdegina visą žemę aplink jus, ir tame plyname lauke, kaip piktžolės, išlieka tik donžuanai ir alfonsai.

Tokie reikalai.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *