Nerimtų santykių požymiai

Dažnai sunku tiksliai suprasti, kokius būtent santykius palaikote su partneriu. Iš pažiūros lyg ir viskas gerai, tačiau kyla įvairių abejonių. „Kas aš esu šiam žmogui? Ar turime bendrą ateitį? Ar žengiame per gyvenimą kartu, ar skirtingomis kryptimis? O gal šis žmogus neištikimas, galvoja apie naujus santykius? Kas bus, jei pasiūlysiu gyventi kartu, žengsiu pirmąjį žingsnį šia linkme?”

Atsakyti į šiuos klausimus gali būti sudėtinga. Tačiau esama ženklų, kurie pakankamai aiškiai parodys, kad jūsų santykiai nėra rimti ir kad su šiuo žmogumi, greičiausiai, neturite bendros ateities.

Jūs nežinote, kaip geriau atsakyti į pranešimą

Jei jau seniai įveikėte pirmųjų pasimatymų etapą, santykiai perėjo į naują lygmenį, bet vis dar nežinote, kaip iš karto reaguoti į gautas žinutes – tai jau pakankamai rimta priežastis susimąstyti. Galbūt bijote parašyti ką nors ne taip. Norite atrodyti šmaikščiu žmogumi, priblokšti stiliumi, bijote suklysti.

Išties artimam žmogui atsakoma iškart ir daug nemąstant. Prisiminkite, ar rašote žinutę savo geriausiam draugui pusvalandį ar dar ilgiau? Esame tikri, kad ne. Nedelsiant ir nuoširdžiai atsakyti – tai rimtų santykių, kurie harmoningai klostosi tarp vienas kitam tinkančių žmonių, ženklas.

Atsiprašinėjate už atvirumą

Išties keista situacija. Pavyzdžiui, jums nepasisekė pokalbis dėl darbo, nepriėmė į norimą vietą. Arba vakar vakare susipykote su broliu ir vis dar nirštate ant jo.

Susitikę su partneriu, jūs iškart visa tai jam išklojate, pernelyg netramdydami emocijų. O paskui staiga pagalvojate: „Ar tinka šioje situacijoje toks atvirumas?” Pradedate teisintis: „Atleisk, kad aš šitaip, šiaip jau viskas gerai, o kaip tau einasi?

Greičiausiai jūs paprasčiausiai bijote pasirodyti pažeidžiamu, pernelyg atviru žmogumi. Arba viduje nesate tikri, kad partneris vertas tokio pasitikėjimo, kad jis gali realiai užjausti, padėti, palaikyti. Tai taip pat aiškus santykių lengvabūdiškumo, nerimtumo požymis, nes mylimam žmogui galima ir reikia pasakoti ne tik apie džiaugsmus, bet ir apie vargus, liūdesį, problemas.

Nežinote, kur yra jūsų atsakomybės ribos

Jūs nesate 100% tikri, kad galite paprašyti partnerio nuvežti jus į tėvų sodybą. O jeigu jis atsisakys? Nežinote, ar galite dabar flirtuoti su kitais priešingos lyties atstovais.

Argi tai rimta? Kiekvienoje poroje susiklosto savos atsakomybės ribos, artimi žmonės padeda vienas kitam. Jei tokios ribos yra neryškios, aiškiai nenubrėžtos, abejonės neišvengiamos. Būtina apie tai atvirai pasikalbėti, pasakyti, ką norėtumėte sužinoti, ko iš jo/jos galima laukti.

Galbūt toks pokalbis padės santykiuose tašką, tokios rizikos išties esama. Bet jau geriau šitaip, nei gaišti laiką tam, kas neturi ateities.

Nežinote apie svarbiausius partneriui dalykus

Sužinojote, kad pagal Zodiaką jis yra Avinas, pagal Rytų kalendorių gimė Arklio metais, yra „Žalgirio“ gerbėjas ir mėgsta alų su riešutais, o ne su traškučiais. Tačiau tuo pat metu neturite supratimo, ką jis planuoja atostogoms, kokios jo gyvenimo vertybės, ko jis nori pasiekti gyvenime. O juk tai nepaprastai svarbi informacija.

Nerimtuose santykiuose partneriai nemano, kad būtina informuoti apie savo gyvenimo planus, svajones ar dalytis kažkuo pernelyg intymiu. Tai reiškia, kad partneris neįsileidžia jūsų į savo širdį.

Žinoma, galite pabandyti paskatinti jį pasikalbėti. Jei tai nesuveiks, reiškia, tikrai kažkas negerai.

Bijote kalbėti apie ateitį ir aptarti santykius

Netiesiogiai suprantate, kad santykiai pernelyg trapūs ir tokie pokalbiai gali juos sugriauti. Bijote, kad netgi užuomina, jog jau laikas būtų pradėti gyventi kartu ar bent jau kartu atostogauti, be draugų, gali sukelti neigiamą reakciją.

Partneris aštriai reaguoja į bandymus aptarti, kas vyksta tarp jūsų. Matosi, kad tokie pokalbiai jam nemalonūs ir jūs stengiatės jų išvengti.

Tačiau toks tylėjimas ir nutylėjimas negali tęstis amžinai. Anksčiau ar vėliau būtina rimtai pasikalbėti, kad išsiaiškintumėte, kiek sutampa jūsų planai, ar būsite kartu.

Jei apskritai abejojate santykių rimtumu, tai jau daug ką pasako. Jei jus tenkina toks lengvumas, rimtų įsipareigojimų neturėjimas, galimybė flirtuoti ir susipažinti su kuo nors kitu – ką gi, kol kas galite toliau bendrauti ir susitikinėti.

Jei būtent jūs pastebėjote savyje išvardytus nerimtų santykių požymius ir jums tai kelia nerimą, laikas pasikalbėti su savo partneriu ir sužinoti, ką jis apie tai mano. Pasitrauks iš pokalbio – tai bus dar vienas ženklas, kad jis neturi rimtų ketinimų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *