Nesistenkite susigrąžinti žmogaus, kuris kitados pats jūsų atsisakė

Ne visi jausmai yra abipusiai, ne visi santykiai teikia laimę. Žmogus gali nustoti jus mylėti. Žmogus gali jūsų apskritai nemylėti. Žmogus gali jums tiesiai apie tai pasakyti. O gali patyliukais „nusiplauti“ ir jūs iki paskutinės akimirkos nesuvoksite, kas atsitiko.

Žmogus jūsų atsisakė. Jis pasirinko ne jus, o ką nors kitą. Arba pasirinko tiesiog gyventi be jūsų. Kas gi čia neaiškaus ir nesuprantamo?

Tačiau praeina šiek tiek laiko, negatyvas pasitraukia į antrą planą. Ir kažkuriuo momentu gali kilti minčių, kaip susigrąžinti buvusį atgal. O kaipgi išdidumas, savigarba ir elementarus savisaugos instinktas, kuris gelbsti nuo pavojų? Daugeliu atvejų nugali viltis ir tikėjimas, kad žmogus pasikeitė, kažką suvokė. O dar yra kaltės jausmas. Atstumtas žmogus kaltina save, kad kažko nepadarė, nesusilaikė, nesudomino to, kuris jį atstūmė…

Kalbant apie žmones, kurie patys mus metė, patys išėjo, leiskite priminti pagrindinį dalyką.

Jei žmogus jau kartą jus įskaudino, buvo žiaurus su jumis, antrą kartą jam tai padaryti bus dar lengviau ir dar paprasčiau.

  • Tai gali būti jam įprastas scenarijus;
  • Žmogus gali įsiminti, kad su jumis taip elgtis galima, kad jūs viską atleisite;
  • Žmogus gali būti paprasčiausiai žiaurus ir šaltas, jis pats nesuvokia, kaip skaudina kitus.

O jūs, vos atsigavę nuo nepakeliamo skausmo, vėl brendate į tą pačią pelkę.

Suteikti šansą pradėti viską iš naujo protinga tik tada, kai tam yra racionalus pagrindas

Gyvenime visko pasitaiko. Veikiamas pačių įvairiausių aplinkybių, žmogus gali patirti rimtą transformaciją, gali gerokai pakoreguoti savo pažiūras, prioritetus, vertybes. Gali kažką permąstyti.

Bet tik tada, kai jis realiai darbais įrodys, kad jūsų bendra laimė įmanoma – tik tada galbūt vertėtų pagalvoti apie santykių grąžinimą.

Bet juk dažniausiai galvoje sukasi vien tik svajonės ir iliuzijos…

Paklauskite savęs – ar tai išties meilė? Galbūt tiesiog vis dar niekaip negali nusiraminti jūsų sužeistas Ego?

Ne kažką įrodinėti kam nors, ne į jau suvaidintą scenarijų grįžti reikėtų. Būtina sau pačiam tai įrodyti ir perrašyti savo paties scenarijų. Gyventi tą gyvenimą, kuriame būsite laimingi be tų, kurie jus jau nuvertino, perlipo per jus ir nuėjo savais keliais.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.