Nesituokite iš vienatvės, kitaip teks dėl to paties išsiskirti – dėl vienatvės jausmo

Jei jaučiatės nelaiminga ir vieniša ir manote, kad vos ištekėsite – štai taip iškart, akimirksniu pasijausite laiminga ir jau tikrai ne vieniša – turiu jus nuvilti, taip niekada nebūna.

Viskas dėl to, kad iš pradžių jūs turite išmokti padaryti laiminga save, išmokti užpildyti save savo pačios draugija. Išmokti nebėgti nuo savęs, o mėgautis laiku, praleistu su savimi. Juk mes ateiname į šį pasaulį ir iš jo išeiname vieni, dėl to visgi vertėtų išmokti gyventi taikoje ir santarvėje su pačiu svarbiausiu žmogumi – savimi.

Taip pat labai svarbu išmokti neieškoti kažkokio žmogaus, kuris “užpildys” tuštumą jūsų širdyje. Santykius pradėti reikia iš noro pasidalinti ta meile, kuri ir taip jumyse liesis per kraštus, o ne turint vilties, kad kažkas jums kompensuos meilės deficitą. Pajauskite skirtumą.

Jeigu jau sutikote artimą žmogų, labai svarbu nereikalauti iš jo nuolatinių meilės įrodymų, neišmušinėti, neprievartauti iš jo tos meilės, o paprasčiausiai rodyti savo jausmus ir su dėkingumu priimti jo rodomus jausmus.

Jei vienatvė jums yra problema, galite pradėti reikalauti iš partnerio nuolatinio dėmesio, ištisą parą, ištisus metus be sustojimo. To duoti jums nepajėgus netgi ypatingai jus mylintis žmogus. Dėl to taip svarbu išmokti savarankiškai gauti sau tą dėmesį, kurio jums taip trūksta ir kurio reikalaujate iš kitų.

Jei to nepadarysite, laikui bėgant jūsų keliai išsiskirs, kadangi jums atrodys, jog vis tiek esate vieniša ir kad partneris nesusidoroja su jūsų “gelbėjimo rato” vaidmeniu ir negali apsaugoti jūsų nuo vienatvės. Be jūsų pačios, šito apskritai niekas negali padaryti, nė vienas žmogus. Nepamirškite šito.

Dėl to laikas išgyti. Pamėkite, pamilkite savo pačios kompaniją ir pradėkite realiai mėgautis tuo laiku, kurį praleidžiate pati su savimi. Tik šitaip galėsite sukurti išties laimingus ir harmoningus santykius su kitu, kuriuose judu vienas kitą papildysite, palaikysite, o ne susiliesite į neaiškią krūvą. Normaliuose santykiuose jūs užpildysite vienas kitą iki kraštų.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *