Neypatingai protingos „kankinės“

Kiek aplinkui kenčiančių, vienišų damų. Tačiau paklauskite jų, kodėl kenčia, ir jos savo hipotetiniam išrinktajam iškels begalę visiškai neįtikėtinų reikalavimų.

Taip pat vienišos žavios moters arsenale – krūva klaidingų, negatyvių įsitikinimų, trukdančių teisingai, adekvačiai suvokti tikrovę. Pavyzdžiui, iš tokių moterų galite išgirsti, kad tikri vyrai išsigimė, kad visi vyrai…

Apsimesti „kenčiančia“ yra daug naudingiau nei pamėginti sukurti santykius.

Slapta, kartais net nuo savęs pačios, moteris bijo atsakomybės ir nenori prie nieko prisitaikyti. Ji vertina savo laisvę, taip jai patogiau gyventi. Tačiau tai pripažinti sau būtų nusikaltimas, todėl daug lengviau iškoneveikti ir apkaltinti visais įmanomais dalykais vyrus ir tuo pačiu išliaupsinti save – mylimiausią.

Gerai pasistengus, blogybių galima rasti net idealuose, galima visus laimingus santykius laikyti apsimetinėjimu. O save, žinoma, labai patogu laikyti nelaiminga vieniša gražuole, pas kurią vis niekaip neatjoja princas ant balto žirgo. Tačiau net ir sutikusi princą, ji nusivils, nes princu ir žirgu reikės rūpintis.

Vienas labai plačiai paplitęs tokių damų požymis yra nelankstumas ir valdingumas, neleidžiantis netgi elementariai, žmogiškai vyro gerbti ir apskritai įžvelgti vyriškyje vyrą. O pačių vyrų tokios valdingos savimylos „generolės“ apskritai netraukia.

Antrasis tipas – „naminės moterys“, kurios emociškai susiliejo su tėvais. Joms labai komfortiška tokioje šeimos struktūroje. Vyras šiai struktūrai nereikalingas.

Trečias tipas – moterys, kurių vaikystė susiklostė ne itin laimingai. Joms sunku sukurti normalius santykius, nes niekada jų nematė.

Ketvirtasis tipas – tos, kurios iš visų jėgų stengiasi ištekėti. Ir yra pasirengusios šaukti apie tai visiems aplinkui. Dar prieš užmegzdamos santykius, jos pareiškia, kad yra griežtai nusiteikusios santuokai. Vyrai iškart sprunka, kadangi moteris juose mato objektą, skirtą žiedui užmauti ir vaikų pridaryti. Jokių romantiškų jausmų, grynas vartotojiškumas.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.