Niekada nekentėkite šių negatyvaus elgesio tipų – gyvenimas tam per trumpas

Jų elgesys – tai ne jūsų problema. Niekada niekam neleiskite gadinti savo gyvenimo. Žmonės gali būti keisti ir nenuspėjami. Jie visada darys tai, ką nori. Tokia jų prigimtis.

Iš esmės čia nėra nieko blogo, taip net įdomiau. Kitaip visi būtų vienodi ir nuobodūs. Net baisu įsivaizduoti tokį dalyką, ar ne?

Dažniausiai žmonės elgiasi tam tikru būdu ne todėl, kad norėtų išvesti jus iš kantrybės ar pažeminti, o tiesiog, kad jie tokie yra. Bet tai nėra priežastis kentėti kitų grubumo ar storžieviškumo, ypač kai jų elgesys pradeda kenkti mūsų gyvenimui. Tada reikia mandagiai, bet tvirtai užkirsti tam kelią.

6 elgesio tipai, kurių neverta kentėti

1. Kai kas nors nuolat nurodinėja jūsų klaidas ir trūkumus.

Jeigu žmogus daugiau neturi ko jums pasakyti, tik drabsto jus purvais ir gadina nuotaiką – jam ne vieta jūsų gyvenime.

Nesigėdykite ir nesivaldykite, drąsiai pasakykite jam, kad neketinate toliau kentėti tokio jo elgesio su jumis.

Tokie tipai būna nelinkę kritiškai pažvelgti į save ir keistis, todėl veikiausiai jis paliks jus ramybėje.

2. Kai kas nors mėgsta smogti iš pasalų.

Tikriausiai ir jūsų aplinkoje bent vienas toks yra – žmogus, kuris maloniai kalbasi su jumis akis į akį, o kai nusigręšite, būtinai iškrės kokią kiaulystę. Ir tai padarys visai netikėtai, kai mažiausiai iš jo galite to tikėtis.

Jis jaučiasi nugalėtojas ir mėgaujasi matydamas, kad įskaudino kažką – staiga ir nelauktai.

Vykite tokius tipus iš savo gyvenimo.

3. Kai kas nors nuolat laukia jūsų patvirtinimo, kad jis yra šaunuolis ar tiesiog tobulybė.

Esate nuolat priversti girti ir žavėtis juo, kitaip jis įsižeis ir vaidins nuskriaustą. Jei pažįstate tokį tipą, parodykite jam jo vietą. Jūs neprivalote nuolat giedoti ditirambų žmogui su nesveiku Ego. Jūs turite svarbesnių reikalų gyvenime.

4. Kai kas nors nuolat dedasi auka, versdamas jus jaustis skriaudėju.

Tokių „aukų“ gana daug. Iš tikrųjų tie „įžeistieji, pažemintieji ir nuskriaustieji“ būna meistriški manipuliatoriai.

Tokio tipo tikslas – padaryti taip, kad jūs pasielgtumėte taip, kaip jis nori. Jūsų jausmai ir jūs jam visai nerūpi. Jis žaidžia bjaurų žaidimą. Niekada neapsigaukite matydami tragišką žmogaus miną ir girdėdami liūdną balsą! Vykite tokį šalin!

5. Kai kas nors nuolat rungtyniauja su jumis.

Tas žmogus gali būti mielas ir mandagus, tačiau šalia jo jaučiatės kaip arklys jojimo varžybose. Jis nuolat varžosi su jumis ir vis kažką įrodinėja.

Prisiminkite, kad gyvenimas – tai ne sportinės varžybos. Ir aukso medaliai čia nedalijami. Daugumai žmonių tenka sunkiai dirbti, kad išgyventų, todėl su tokiu tipu jums ne pakeliui.

Iš tikrųjų jis paprasčiausiai pavydi ir svajoja jus pralenkti. Atsisveikinkite su juo. Tegul įrodinėja kam nors kitam, kad jis yra geriausias.

6. Kai kas nors prisimena jus tik tada, kai jam ko nors iš jūsų prireikia.

Tokio tipo žmogui jūs esate visai neįdomūs. Jis niekada neaplankys jūsų ligoninėje, nepaskambins, kad sužinotų, kaip sekasi. Apsireikš tik tada, kai jam ko nors iš jūsų prireiks. Tada jis atbėgs kaip niekur nieko, gal net po daugybės metų tylėjimo, ir šaltakraujiškai jus išnaudos. Jeigu negaus iš jūsų to, ko nori, smarkiai įsižeis ir sukels skandalą. Be gailesčio išbraukite iš savo gyvenimo tokius tipus.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *