Niekada neužmegzkite naujų santykių, jei nesate išsprendę visų ankstesnių santykių problemų

Labai dažnai girdime posakį: „pleištą galima išmušti tiktai kitu pleištu”. Sakoma, kad jeigu išsiskyrėte, reikia susirasti naują partnerį ir viskas bus gerai. Visa sena bus pamiršta, o jūs gyvensite ir klestėsite. Deja, taip nebūna ir būti negali.

Jei po santykių vis dar turite savyje pykčio, nuoskaudų ar agresijos, visa tai bus perkelta į naujus santykius. Geriausiu atveju paprasčiausiai patirsite tas pačias problemas. Tačiau tai bus geriausias jūsų scenarijus, dažniausiai viskas būna tik dar blogiau sulig kiekvienais naujais santykiais. Paprastai buvęs mylimas žmogus vis rodosi kažkur horizonte, primena apie save ar kelia skandalus. Kartais tai vyksta ir jūsų pačių iniciatyva.

Gaunasi, kad naujasis partneris tampa pašaliniu jūsų kivirčuose. O neretai naujas partneris apskritai metamas, kad sugrįžtų senasis.

Mus taip dažnai stebina blogi ir pikti žmonės, o kaip jie tokiais tampa? Galbūt jais kažkas ir pasinaudojo štai tokiose istorijose. Nemanau, kad juos tai labai džiugintų. Daugelis keršija ir, dar blogiau, daro tą patį su kitais.

Taip išeina, kad jūsų nebaigtos spręsti problemos paveikia ne tik jus pačius, bet ir ima traiškyti visiškai nieko dėtų žmonių gyvenimus. Koks neatsakingas turite būti žmogus, kad apie tai nesusimąstytumėte?

Nejaugi iš tiesų būtina taip skubėti nerti į naujus santykius?

Duokite sau laiko, palaukite pusmetį, sureguliuokite savo psichiką, ištaisykite visas nuoskaudas.

Jūsų emocijos dar neišblėso, o jūs jau lekiate su šiomis mintimis pas naujus žmones, kad jie jus paguostų. Kas tai, jei ne savanaudiškumas?

Partneris – ne kamštis jūsų žaizdoms ar problemoms užkimšti, tai normalus ir subrendęs žmogus, kuris taip pat, kaip visi kiti, nori laimės, meilės ir visų kitų gerų dalykų. Jam nereikia jūsų praeities bagažo. Kuriems galams? Galbūt jis visai neseniai per didelius vargus atsikratė savojo analogiško bagažo, ir vargu ar jis jam taip patiko, kad būtų pasiruošęs iš naujo visa tai patirti dėl kitų žmonių.

Išspręskite visas savo traumas ir nuoskaudas su buvusiu partneriu. O tada galite ieškoti naujų santykių su švaria sąžine.

Visa tai, kas čia parašyta, galioja abiejų lyčių atstovams.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *