Norite būti laimingi? Stenkitės nepasakoti apie save

Būti laimingam nėra sudėtinga. Laimės jausmą sukuriame patys savo viduje. Jis auga, priklausomai nuo mūsų judėjimo pirmyn savo gyvenimo keliu. Su viena sąlyga: jei nepasakokite visiems aplinkui apie savo asmeninį gyvenimą.

Neįmanoma jaustis laimingiems, jeigu nuolat girsitės kitiems ir viską jiems išpasakosite. Kuo dažniau ir atviriau dalysitės informacija apie save su aplinkiniais, tuo labiau jie jums trukdys ir kenks.

Liaukitės pasakoti apie savo reikalus visiems iš eilės. Kai kurie dalykai neturi tapti viešai prieinami.

Kuo daugiau apie save mes atskleidžiame kitiems žmonėms, tuo daugiau galios valdyti mus jie įgyja. Žinoma, kartais būna naudinga pasidalyti turima informacija su tais, kuriais pasitikite. Tačiau visiems jūsų darbo kolegoms visai nebūtina žinoti, kaip sekasi jums santuokoje. Nepatartina dalytis asmenine informacija su žmonėmis, kurių net pavardės nežinote.

Prisiminkite, kad kuo plačiau atveriate savo širdį svetimiems, tuo daugiau skausmo patirsite.

Šiame pasaulyje gausu blogų žmonių, patiriančių malonumą dėl svetimų nesėkmių. Jie atkakliai stengiasi išsiaiškinti kitų silpnas vietas, kurias būtų galima pažeisti, kad priverstų juos kentėti. Nors dabar tie asmenys jums atrodo geraširdžiai ir visai nekalti, kol kas dar nieko bloga jums nepadarę, ateityje jie gali panaudoti tuo, ką papasakojote, prieš jus.

Jeigu susivaidijote su partneriu, nereikia skleisti kitiems, kaip smarkiai ant jo pykstate. Pasistenkite iš pradžių nusiraminti, o paskui, jei vis tiek dar jaučiate poreikį su kuo nors išsikalbėti, pasikalbėkite su vienu artimiausiu žmogumi, o ne su visais, kurie yra aplink jus. Kuo daugiau papasakosite svetimiems žmonėms apie partnerį, tuo blogesnė bus jų nuomonė apie jį. Juk jie matys tik vieną niuansą, o ne visą vaizdą.

Jeigu turite finansinių problemų, tai žinoti apie jas gali tik tie, kurie tiesiogiai su jomis susiję. Kuo daugiau žmonės žinos apie jūsų laimėjimus, tuo daugiau pavyduolių ir kenkėjų jus sups. Kad ir kaip liūdnai skambėtų tas faktas, jį reikia įsidėmėti.

Mūsų pasaulis tiesiog knibžda tokių, kurie stengiasi išaugti svetima sąskaita, padidinti savivertę menkindami kitus. Užuot padėję kitiems gyventi, dauguma žmonių stengiasi juos palaužti. Jiems nemalonu matyti, kad kažkam gerai sekasi. Jie pavydi kitų laimės. Štai kodėl turite kruopščiai filtruoti žmones, kuriais ketinate pasitikėti.

Per didelis atvirumas svetimiems žmonėms tampa daugybės problemų priežastimi. Prieš sakydami ką nors apie save, sustokite ir gerai pagalvokite. Žinoma, jeigu tikrai norite būti laimingi.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *