Norite išgelbėti santuoką? Pradėkite nuo savęs

Niekam ne paslaptis, kad moterys seksualinėje sferoje žymiai sentimentalesnės už vyrus. Bet kokia smulkmena, į kurią vyrai dažniausiai net dėmesio neatkreips, moterims gali sukelti galvoje rezonansą. Žymiai sudėtingiau ši problema atrodo santuokoje.

Laikui bėgant, kiekvieną šeimyninę lovą aplanko krizė. Juokingiausia, kad vyras šito gali net nepastebėti ir nepajausti. Gaila, bet moterų talentas prisigalvoti sau nebūtų problemų niekur nepradingo. O jeigu moteriškus kompleksus galima dar ir realiais argumentais sustiprinti, santuokai iškils pavojus.

Ilgai gyvenant kartu, karštas aistras visada pakeičia buitis ir nieko čia nepakeisi. Sutuoktiniai tampa tokiais įprastais vienas kitam, kad nustoja vertinti teigiamus partnerio bruožus, nukreipę dėmesį į negatyvius. Be to, mažai kas apskritai apie tokį elgesį susimąsto, kaip nebūtų gaila.

Jūsų antroji pusė – tai jūsų atspindys. Žmonės nesikeičia, jūsų vyras vis dar toks pats nuostabus ir aistringas vyriškis, kuris kitados užkariavo jūsų širdį. Jūs pati jį pasirinkote, dėl to vertėtų išmokti vertinti tai, kas gera, o ne tai, kas bloga. Įsimylėkite jį iš naujo, įsimylėkite jūsų santuoką.

Prieš kaltindama vyrą dėl šalto, neaistringo, nykaus ar įkyrėjusio sekso, paklauskite pati savęs – ką nuveikėte, kad problema išsispręstų iš jūsų pusės?

Iš tikrųjų visų žmonių problemos vienodos, atspėti jas nesunku:

  • Aistringi bučiniai liko tik sekso metu, kasdieniniame gyvenime kaip atskira švelnumo ir dėmesio rūšis jie beveik neegzistuoja;
  • Partnerio figūra jau nebe ta;
  • Paprastai moteris nebejaučia sekse “ugnelės”;
  • Išankstinės glamonės dažniausiai irgi pasitraukia į užmarštį;
  • Vietoje santuokinės pareigos – vien tik lova.

Pažįstama? Vardinti galima ilgai. O dabar tiesiog giliai įkvėpkite ir pamėginkite į savo elgesį pažvelgti tarsi iš šalies.

Bučiniai? Nemažai seksologų pataria atkurti šitą “tradiciją” tais momentais, kai nelieka laiko seksui, pavyzdžiui, prieš einant į darbą galima “pagrobti” iš sutuoktinio 30 sekundžių jo laiko. Bet užtat koks tai bus momentas.

“Genda” sutuoktinio figūra? Tokiais momentais nepakenktų pasižiūrėti į veidrodį ir pradėti nuo savęs. Jei turėsite gražų ir prižiūrimą kūną, vyrui teks jus atitikti.

Primityvus seksas? Mažai glamonių ir aistros? O ką viso to labui nuveikė nepatenkinta pusė? Gaila, bet dauguma tik skundžiasi likimu, kai iš tikrųjų reikėtų kažką daryti. Pradėkite nuo savęs. Tiesiog tapkite kažko naujo iniciatore. Neieškokite pasiteisinimų ir atsikalbinėjimų, ieškokite priemonių tikslui pasiekti. Pati tapkite sekso neįprastose vietose – virtuvėje, automobilyje, duše ir t.t. – iniciatore. Patirsite visiškai kitus pojūčius.

Ir, kas svarbiausia, būtinai kalbėkite. Nelaikykite savyje, kalbėkite sekso metu, dalinkitės fantazijomis ir mintimis. Atminkite, kad jūsų sutuoktinis – ne ekstrasensas, kad žinotų, kas dedasi jūsų galvoje. Greičiausiai jis apskritai nežino, kad turite su seksu susijusių problemų.

Nežinote nuo ko pradėti? Išanalizuokite savo elgesį ir pradėkite nuo klasikos – nusipirkite gražius naktinius, butelį vyno, pagaminkite skanią vakarienę, nelaukite progos atšvęsti.

Reziumuojame. Matote problemą – spręskite pati, nepamiršusi apie tai pasikalbėti su sutuoktiniu. Dėl bet kokios problemos kalti visada du žmonės. Gelbėkite santuoką dar iki to laiko, kol ji nepradėjo byrėti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *