Nuostabus moters sugebėjimas viską pagausinti

Vyras yra šeimos maitintojas, jis turi tokią savybę – ką nors gauti ir atnešti namo. Moteris turi savybę – visa tai saugoti ir gausinti. Paimk ją į žmonas – ji pagausins žmonių šiame pasaulyje skaičių, pagimdys vaikų, duokite jai bulvę – užkas darže ir užaugins daugiau bulvių, pasakykite jai blogą žodį – suvirškins ir sugrąžins atgal tiek daug žodžių, kad neužteks sveikatos išklausyti.

O jeigu rimtai, daugelio žinomų vyrų sėkmė priklausė nuo išmintingų ir rūpestingų žmonų.

Rembrandtas turėjo tokią įkvepiančią žmoną, kad tapo žymiu portretų tapytoju ne tik Amsterdame, bet ir visoje Olandijoje. Ji mokėjo užmegzti ryšius ir jo portretus užsakydavo žymiausi miesto žmonės.

Tačiau kai jos nebeliko, jis susikivirčijo su muškietininkų draugija ir daugiau niekam jo nereikėjo. Nors talentas niekur nedingo, tik tapo dar tobulesnis.

Henry Fordo žmona lindėdavo su juo garaže, kol jis konstravo savo pirmąjį automobilį, ir laikė žibintą virš jo darbo vietos, nes garaže nebuvo elektros.

Kodėl moterys tampa raktu į vyro sėkmę?

Tokios moterys vyrus:

Palaiko minčių lygmenyje

Vyras turi planų, kuriuos reikia „pagimdyti ir tiražuoti”. Jei moteris palaiko jo planus ir pritaria jo svajonėms, jis įgyja galingą jėgą, pajėgią įveikti bet kokias kliūtis.

Žavisi savo vyrų talentais ir sugebėjimais

Jei moteris susikoncentravo tik į save mylimiausią, ji linkusi kritikuoti ir būti kaprizinga. O vyrą reikia įkvėpti, „pakelti” aukščiau pilkos kasdienybės. Jei moteris turi gebėjimą tikėti geriausiomis savo vyro savybėmis, ji tampa jo pergalių katalizatoriumi.

Moteris neįsivaizduoja, kad galėtų turėti kitą vyrą ir yra įsitikinusi savo pasirinkimo teisingumu

Kai moteris ima viduje mąstyti, ar galėtų būti kitų santykių variantų, jeigu šiuose kas nors nepavyktų, iš poros nuteka energija. O skylėtu oro balionu toli nenuskrisi. Kitaip sakant, mūsų aprašomos moterys yra besąlygiškai atsidavusios ir ištikimos.

Jos supranta, kad yra savo vyro „vizitinė kortelė”

Todėl jos visada gražiai apsirengusios, rūpinasi savimi. Moteris bendravime gali tapti ta alyva, be kurios variklis negali veikti visu pajėgumu. Jeigu reikia, ji gerai priims jo draugus ir bendraminčius savo namuose.

Daugeliu atžvilgių vyro sėkmė gyvenime priklauso nuo tinkamos moters.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *