Nustokite kovoti dėl kito žmogaus dėmesio

Liaukitės publikuoti nuotraukas socialiniuose tinkluose, su viltimi, kad tasai, kuris jums taip reikalingas, iškart supras, kokia jūs nepakartojama. Nustokite chaotiškai su visais susitikinėti ir bendrauti, su viltimi, kad bent vienas iš tos minios jumis susidomės. Liaukitės lakstyti paskui tuos, kurie neturi ypatingo noro lakstyti paskui jus.

Juk jūs tikriausiai nenorite galiausiai įstrigti santykiuose be atsako ir likti vienintele šių santykių palaikymo ir plėtojimo iniciatore? Jūs neprivalote įtikinėti kokio nors žmogaus, kad esate verta. “Jūsų” žmogus pats pamatys, kokia jūs patraukli, protinga, savarankiška. Nebus reikalo jam šito aiškinti, demonstruoti ir įrodinėti.

Liaukitės kaitalioti savo tvarkaraštį, kad galėtumėte prisitaikyti prie dominančio objekto. Nebesiuntinėkite pirmoji žinučių, neužverskite to objekto smulkių dovanėlių krūva, kad pademonstruotumėte savo lojalumą. Nustokite save dalinti, jeigu žmogus akivaizdžiai nevertina jūsų pastangų. Tai reiškia, kad jos jam paprasčiausiai nereikalingos.

Jūs neprivalote nertis iš kailio, kad atkreiptumėte kieno nors dėmesį.

Jeigu jus tiek pat domintumėte tą žmogų, kaip jis domina jus, tada žaistumėte lygiosiomis. Jums nereikėtų savarankiškai planuoti būsimų pokalbių ir kas penkias minutes karštligiškai tikrinti telefono, kad nepraleistumėte žinutės. Jums nereikėtų tempti įsiręžus viso to sunkaus, girgždančio ir stringančio santykių kūrimo vežimo, jūs nebūtumėte vienintele jėga, kuri deda santykių labui maksimalias pastangas.

Kai surasite būtent savo žmogų – partnerį ar tiesiog draugą – viskas bus kitaip.

Jums nereikės kovoti dėl dėmesio. Neteks ieškoti būdų, kaip prisikasti prie jo arčiau. Nes jis pats pastoviai apie jus galvos ir jumis rūpinsis.

O jeigu jums tenka beviltiškai kautis dėl dėmesio, atsisakykite šio žmogaus. Vykite jį lauk. Ar bent jau liaukitės kovoti, nusiraminkite ir pasižiūrėkite į tai iš šalies. Liaukitės skambinėti ir rašinėti. Liaukitės kaulyti pasimatymų ir susitikimų. Liaukitės spaudyti “Patinka” po jo nuotraukomis ir komentuoti įrašus socialiniame tinkle.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *