Palieka bet kokius žmones. Tada, kai dviese pasidaro šalta

Ir kai žvilgsnis abejingai nuslysta tavimi. O pasiliekama su tais, su kuriais šilta ir pas kuriuos norisi sugrįžti.

Palieka bet kokius – ir gražius, ir baisius, ir turtingus, ir vargšus, ir lieknus, ir storus, ir protingus, ir kvailius. Išeina, kai kažkas vyksta tiek neteisingai, kad nebelieka jėgų viso to kentėti.

Išeinama, kai viskas jau pasakyta, o skausmas toks stiprus, kad jo jau beveik nebejauti. Išeinama, kai vietoje širdies – didžiulė juoda skylė, kurios nėra kuo užpildyti.

Kol esama baimės prarasti, kol išlieka jausmų aštrumas, kol gyvos emocijos, poreikis kalbėtis ir kažką keisti – žmonės neišeina. Jie stengiasi prisibelsti, prisišaukti, paaiškinti, išsiaiškinti. Tačiau tam tikru momentu supranti, kad viskas veltui ir stoja tyla. Tuštuma. Apatija.

Nesvarbu, kaip atrodai – traukia ne išvaizda, ne talijos apimtis, o vidinis komfortas nuo buvimo drauge: kai yra apie ką pasikalbėti ir, kas dar svarbiau, kai yra apie ką drauge patylėti.

Kai žinai, kiek cukraus į arbatą įberti ir kokio kaklaraiščio reikia į susitikimą, kada gėlės – be jokios progos ir ilgai lauktas, išsvajotas šuniukas po Kalėdų eglute, kai vienas pledas dviem ant sofos ir knyga, jaukiai apsikabinus.

Kai žinai, dėl ko jis raukosi, o jis supranta, kam tau reikia dviejų vienodų sijonų.

Kai jis atsikelia anksčiau, kad nuvalytų nuo sniego tavo automobilį, o tu atsiguli vėliau, kad prilipdytum jam naminių koldūnų. Arba atvirkščiai, kai mašiną nuo sniego valai tu, o mėsos niekas geriau nepagamins, negu jis.

Nesvarbu, ką darote vienas kitam, svarbu, kad jums norisi tai daryti. Ir nesvarbu, kas jūsų santykiuose – viršuje. Svarbu – vardan ko esate drauge.

Išeina nuo bet kokių žmonių – kai dviese pasidaro šalta ir žvilgsnis abejingai nuslysta tavimi. Pasiliekama su tais, su kuriais šilta ir pas kuriuos norisi sugrįžti.

Mylėkite ir leiskite save mylėti. Atsiverkite, atsipalaiduokite, pasikliaukite – visų pirma pačiais savimi. Ir susiraskite savyje išminties išsaugoti tai, kas verta pastangų. Ir paleisti tai, kas jau pasibaigė.

Ir tegu šiais metais greta jūsų atsiranda žmogus, kuris pamils jus, o ne jūsų talijos apimtį, piniginės storį ar blakstienų ilgį.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *