Pasakyk, kad mane myli!

Moterys dažnai skundžiasi, kad vyrai joms abejingi. Joms norisi maudytis vyro dėmesyje, švelnume, rūpestingume, o jis šaltas ir nepasiekiamas – reikalai, darbas, draugai, kažkokie pomėgiai… Toks įspūdis, kad moteris jam visiškai nerūpi. Ir ji galiausiai pavirsta kaulytoja, pasirengusia tarnauti jam už menkiausią gerą žodį, pakloti jam po kojomis visa, kas brangiausia, kad jis bent lūpos kampučiu nusišypsotų. Apgailėtinas vaizdas – moteris laksto paskui savo “šeimininką”, kaip ištikimas šunelis ir nesiliauja įtikinėti pati save, kad taip ir reikia. Abipuse meile čia net nekvepia.

Partnerio abejingumas reiškia tik viena – jis jūsų nemyli.

Jūs patogi, maloni, padedate praleisti vienišus vakarus, tačiau jis nepasirengęs atverti jums širdies ir skirti jums savo energijos. Jeigu žmogus mylėtų, patikėkite, iškart pajaustumėte – daugiau nebetektų paskui jį lakstyti, žemintis, tarnauti. Jis paskambintų be priminimų, atvažiuotų į svečius su pintine gėlių ir jam pačiam tai teiktų didžiulį malonumą. Todėl, kad jūs jam – pati pačiausia! Bet jeigu moteris nesukelia jokių emocijų, jeigu ją pamačius širdis nesuplazda iš džiaugsmo, tai kad ir kaip ji besistengtų, kad ir kokia būtų ideali, žygdarbių jos labui daryti nesinorės. Apie jos egzistavimą vyras apskritai neprisimins.

SAVIUGDA IR TOBULĖJIMAS - paprastai apie psichologiją ir saviugdą

Ir niekas dėl to nekaltas, neskubėkite keikti vyrų giminės.

Pamėginkite įsivaizduoti save jo vietoje. Na, nejaučiate jūs meilės, kurios iš jūsų laukia, širdis tuščia. Ką tai byloja? Kad jūs neturite kuo pasidalinti. O kaulytoja vis laksto iš paskos ir verkšlena, prašo, bando sukelti gailesčio jausmą. Iš pradžių vyras mėgina išspausti iš savęs bent šį tą, o paskui užvaldo susierzinimas – kiek galima daryti iš jo nedėkingą monstrą? Jis paprasčiausiai jūsų nemyli, jis turi pilną teisę nemylėti. Taip, tai skaudu, tačiau toks gyvenimas. Jeigu moteris neatsiklijuoja nuo jo su visais savo jausmais, vis zyzia, kaip įkyri musė, vyras, savaime aišku, ims niršti ir lieti ant jos visą savo pyktį.

Išeitis tik viena – išeiti. Liautis maitinti save iliuzijomis.

Kol esate jauna, kupina jėgų ir ugnies – duokite sau šansą sukurti normalius, pilnaverčius santykius su žmogumi, kuris atsilieps į jūsų meilę. Tik tokioje poroje jūsų poreikiai bus išgirsti ir patenkinti, tik šitaip galėsite tapti realiai laiminga. Greta mylinčio vyro nereikia vaidinti išsigalvotų vaidmenų, nertis iš kailio, atitikti lūkesčius. Jus paprasčiausiai vertins už tai, kad esate šalia, jus myli tokią, kokia esate. Konfliktų, žinoma, būna bet kokiuose santykiuose, tenka stengtis, pasitelkti kantrybę. Tačiau greta “savo” vyriškio bet kokios pastangos atsipirks keleriopai. Ir tai – pats tiksliausias tikros meilės požymis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *