pasitikėjimas

Pasitikėjimas santykiuose

Santykiai tarp vyro ir moters. Apie jau tiek daug visko pasakyta, kad, atrodytų, neįmanoma nieko pridurti. Tačiau kiekvienas mūsų bent kartą gyvenime susiduria su pasitikėjimo krize. Ir labai norisi tikėti savo artimu, mylimu žmogumi, tačiau kažkas neleidžia nusiraminti. Neatsargiai mesta frazė, žvilgsnis, poelgis… Ir prasideda širdgėla.

Ką su ja daryti? Ignoruoti, pamiršti ar visgi pamėginti prisikapstyti iki tiesos?

Svarbiausia, ką būtina tvirtai sau pačiam nuspręsti – kam viso to reikia? Jei norite pabaigti santykius su žmogumi, pasitikėjimas kuriuo susvyravo, tada eikite iki galo. Anksčiau ar vėliau surasite, ko jums reikia. O jeigu norite gyventi su juo ilgai ir laimingai? Ką daryti? Juk ne veltui sugalvota patarlė: „Kas ieško, tas visada randa“. Ką darysite su surasta informacija? Juk reikės arba atleisti tam žmogui, arba išsiskirti. Esate tikri, kad pajėgsite pasirinkti? Daug žinosi – prastai miegosi.

Jei susvyravo pasitikėjimas, galbūt tuomet vertėtų paieškoti priežasčių, o ne pasekmių? Iš naujo peržvelgti savo elgesį, pasikalbėti su mylimu žmogumi, išsiaiškinti, kas pasikeitė jūsų santykiuose, kas tą žmogų neramina? Gal tiesiog „buitis užgraužė“? Trūksta jausmų, romantikos? Viskas – jūsų rankose, kad tik noro būtų.

Niekada neuždavinėkite klausimų, jei nenorite žinoti atsakymų į juos. Nereikia tikėti paskalų skleidėjais, juos taip daryti skatina pavydas. Jie pasieks savo tikslą, jūsų santykiuose padvelks šaltukas, net jeigu paaiškės, kad paskaloms nėra realių pretekstų. Tačiau nuosėdų širdyje juk vis tiek liks, tiesa?

Nemažai vyrų, metams bėgant, jaučia vis didėjantį pavydą savo moters atžvilgiu. Dažniausiai tai susijęs su paties vyro nepasitikėjimu savimi, bet visiškai ne su neištikimybe. Peržiūrėkite savo elgesį su savimi, pamilkite save. Nes jeigu netgi jūs pats savęs nemylite, tai kas gi tada jus gali pamilti?

Vyro ir žmonos santykiai – tai turbūt ne mažiau darbo reikalaujantis procesas, nei, pavyzdžiui, vaiko auklėjimas. Svarbiausia šiame procese – pasitikėjimas. Kai pasitikėjimo nebeliko, ne faktas, kad pajėgsite jį atkurti ir tęsti santykius. Nors… Skirtingi žmonės, skirtingos situacijos, skirtingos istorijos. Bet visgi geriau nerizikuoti, juk ne veltui sakoma – mažiau žinosi, geriau miegosi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *