Pasitikinti savimi moteris

Mano mėgstamiausia tema – pasitikėjimas savimi. Viskas dėl to, kad tai – pagrindinis veiksnys, lemiantis, ar moteris galės gyvens taip, kaip pati planuoja, ar kaulys iš aplinkinių pritarimo, bijos kritikos ir leisis manipuliuojama greta esančių žmonių.

Pasitikėjimas savimi – tai būsena, kai moteris pasikliauja savimi, savo jėgomis, mąsto optimistiškai ir tiki savo galimybėmis.

Paimkime kaip pavyzdį santykius su vyrais. Ar reikalingas šioje srityje pasitikėjimas? Be jokios abejonės. Priešingu atveju tarsi iš niekur atsiras pavydas, kils noras totaliai vyrą kontroliuoti, tikrinti telefoną, apims įniršis kiekvieną kartą, kai vyras pažvelgs gatvėje į kokią nors praeivę.

Arba karjera. Ar reikia darbe pasitikėjimo savimi? Žinoma, reikia. Kad ir kaip stengtumėtės, paaukštinimą visada gaus tie ir tos, kurie pajėgs įrodyti, kad yra to verti, kitaip sakant, su pasitikėjimu sugebės pateikti save iš geriausios pusės kolektyvo ir viršininkų akyse.

Žinodama, kokia svarbi pasitikėjimo savimi įtaka žmogaus padėčiai sociume, atrinkau jums kelis požymius, kurie gali liudyti, jog moteris pasitiki savimi:

1. Ji jaučiasi patogiai „savo kailyje”. Pasitikinti moteris jaučia, kad jos išorinė ir vidinė būsena atitinka jos asmenybę. Ji gali būti skirtinga bet kuriuo savo gyvenimo etapu ir tai jos netrikdo.

2. Ji neieško kitų pritarimo. Pasitikinti moteris nesistengia visiems įtikti ir neieško kitų pritarimo. Ji veikia pagal savo įsitikinimus ir nebijo reikšti savo nuomonės.

3. Ji nelygina savęs su kitais. Pasitikinti moteris savo savivertės nesieja su tuo, ką daro kiti. Ji nelygina savęs su jais ir priima save tokią, kokia yra.

4. Ji gali būti pasiruošusi bet kokiai įvykių plėtotei ir išspręsti bet kokią problemą. Pasitikinti moteris nebijo iššūkių ir yra morališkai pasiruošusi visoms galinčioms iškilti problemoms. Ji turi motyvacijos ir išteklių, reikalingų bet kokiai problemai išspręsti.

5. Ji nebijo garsiai išsakyti savo poreikių. Pasitikinti moteris žino savo poreikius ir nebijo jų deklaruoti aplinkiniams. Ji taip pat yra pasirengusi patenkinti kitų žmonių poreikius, kad sukurtų abipuse pagarba grįstus santykius.

6. Ji pasitiki savo santykiais. Pasitikinti moteris neserga priklausomybe ir teikia pirmenybę sveikiems, subalansuotiems santykiams.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *