Patinka tie, kuriems nepatinkate jūs?

„Kodėl patinku tiems, kurie man nepatinka, ir atvirkščiai – nepatinku tiems, kurie man patinka?“ – toks klausimas ir mintys apie santykių paradoksą kyla daugumai merginų.

Ką turėtų daryti mergina, kad pagerintų situaciją savo naudai?

Plėskite savo kontaktų ratą

Jeigu jūsų pažįstamų ratas didelis, dažnai lankotės įvairiuose renginiuose, kur susitinkate padorių vaikinų, tai jums kur kas lengviau patraukti į save dėmesį tų, kuriems pajuntate simpatiją.

O jeigu jūsų kontaktų ratas yra ribotas, tai ir jūsų pasirinkimas bus atitinkamai skurdus. Užsibrėžkite sau užduotį – praplėsti savo įdomių pažinčių ratą.

Realistinis savęs vertinimas

Dauguma merginų dažnai pervertina savo galimybes ir patrauklumą. Jos įsitikinusios, kad turtingi vyrai turi jas įkalbinėti tekėti už jų. Deja, jei norite princo, turite tapti princese.

Kai objektyviai įvertinsite save, suprasite, kad rinktis teks iš tų, kurie jus supa. Jūsų užduotis – išsirinkti geriausią iš jų. Galima ir nesirinkti, jeigu jums niekas nepatinka, ir susitaikyti su savo vienatve. Kitas galimas variantas – pakeisti gyvenamąją vietą, socialinę aplinką, įgyti aukštesnį išsilavinimą, praplėsti akiratį. Normalūs vyrai egzistuoja, tačiau reikia padaryti taip, kad jie atsirastų jūsų horizonte ir jiems būtų įdomu su jumis.

Jeigu esate nusižiūrėjusios vaikiną, bet nesate tikros, ar jis galėtų jums tikti į gyvenimo partnerius, nereikia iškart atmesti tokio varianto. Pradėkite susitikinėti. Taip išspręsite iškart kelias problemas: nereikės sėdėti namuose vienai, sustiprinsite pasitikėjimą savimi, įgausite bendravimo su vyrais patirties. Be to, geriau suprasite, ko tikitės iš savo potencialaus gyvenimo draugo ir ką pati galite jam duoti. Susitikusios su savo svajonių vyru, jūs nepasimesite ir sugebėsite jį sužavėti.

Turėti pasirinkimą

Kai yra keli pretendentai, galima rinktis. Svarbiausia neužsiimti paieškomis, tikintis, kad kitas bus geresnis už ankstesnįjį. Taip galima likti visai vienai, o visus geriausius susigraibstys kitos dar iki to momento, kai jūs suprasite, kad jie buvo visai neblogi.

Tobulėjimas

Jeigu jums patinka vaikinai, kuriems nepatinkate jūs, tai jūsų pirmasis uždavinys yra suprasti, kokios moterys juos traukia. Įvertinkite save iš šalies. Kad pakeistumėte situaciją, jums reikia kažką pakeisti savyje, kažką pakoreguoti, patobulinti, pagerinti ir tapti patrauklesnei.

Kad ir kaip liūdnai skamba, bet jums reikia parodyti save iš gerosios pusės ir pelningai parduoti vedybų rinkoje. Svarbu ir prekės turinys , ir pakuotė, ir reklama. Vyrai įsimyli akimis, todėl pirmiausia jie vertins jūsų išvaizdą, tik vėliau susidomės jūsų siela.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *