Pavydžioms moterims. Vyras – ne gyvulys

Kuo moteris pavydesnė, tuo žemesnis jos emocinis ir intelektualinis koeficientas. O pavydi furija – apskritai kvaila boba. Be išimčių.

Kodėl?

Ogi todėl, kad tokios moterys laiko visus vyrus primityviais padarais.

Jau netgi į masinę kultūrą šitos kvailystės prasiskverbė. Įvairūs internetiniai „išmintizmai” kala mums į galvas, kad vyrai – buki, vienaląsčiai organizmai, veršeliai ant virvutės arba apskritai dulkina viską, ką tik netoliese judančio pamato.

Arba tas liūdnai pagarsėjęs „išmintizmas”, kad kelias į vyro širdį eina per skrandį? Kaip jums tai? Reiškia, vyriškį pakanka pašerti ir viskas – jis bus jūsų iki grabo lentos?

O dar moterys įspėjamos, kad vyrais neduok Dieve negalima pasikliauti. Linksmas gyvenimėlis – visi vyru nepasitiki, viską nuo jo slepia…

Tokių kliedesių galima prirankioti šimtus.

Mamos ir draugės būtinai paaiškins ir pamokys mergaitę ar merginą, kaip reikia elgtis su vyrais. Ir visos tos pamokos bus neteisingos ir baisiai žalingos.

Juk pakanka tik pasižiūrėti į vyrus blaiviai, išmetus iš galvos svetimų žmonių primestą „išmintį”, ir paaiškės, kad dauguma vyriškių iš esmės yra puikūs, gilūs, išmintingi žmonės.

Pavyzdžiui, moterėlėms net į galvą nešauna, kad meilės ir kitokius tragiškus pergyvenimus vyrai išgyvena žymiai galingiau, nei moterys (pavyzdžiui, vyriškų savižudybių dėl nelaimingos meilės skaičius keleriopai viršija analogišką moterišką rodiklį).

Tiesiog moteris yra emocingesnė išoriškai, dėl to susidaro įspūdis, kad daugiau visko jaučia.

Vyrų vidinis pasaulis gerokai gilesnis ir turtingesnis, nei moterų, tačiau jiems sunkiau tai išreikšti žodžiais ir formomis. Beveik visi jie yra romantikai. Jei ne išoriškai, tai širdyje. O meilės jiems kartais norisi dar labiau, negu moterims.

Tačiau egzistuoja jau minėta išankstinės, šališkos ir labai neteisingos nuomonės apie vyrus problema.

Moteris įsitikinusi, kad vyras yra niekšas iš prigimties, kad jam „tik viena galvoje”, kad jis tik ir svajoja, kaip pasinaudoti ja ir pamesti.

Ir vyras, kuris dar nespėjo padaryti nieko blogo, moterėlei jau iš anksto atrodo pavojingas ir klastingas.

O vyras savo ruožtu jaučia jos įtampą, nenuoširdumą, ir tai jį erzina bei atstumia. Moteriai tai suprasti sunku, juk ji įsitikinusi (arba mama, draugės paaiškino), kad kiekvienas vyras yra bejausmis stuobrys. O vyras visa tai puikiausiai jaučia, nuskaito. Dar ir kaip!

Ką daryti? Tereikia išmesti lauk iš galvos visus tuos idiotiškus įsitikinimus ir paprasčiausiai laimingai gyventi.

Vyrai – taip pat žmonės.

Meilės jie nori netgi daugiau, žymiai daugiau, negu moterys. Moteris meilę gali be vargo išmainyti į turtingą ar stabilų gyvenimą su bent jau šiek tiek pakenčiamu vyriškiu. O vyras kankinsis ir blaškysis be meilės visą gyvenimą.

Taip, jiems sudėtinga išreikšti savo jausmus – tačiau tai nereiškia, kad jų nėra.

Vyrai ne gyvuliai. Tačiau kol jūs tuo šventai tikėsite, aplinkui jus išties sukinėsis vien avinų ir ožių kaimenės. Rinkitės pačios.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *