Penki patikimi požymiai, kad išrinktasis jums netinka

Kai moteris įsimyli, jos meilės objekto charakterio savybės jai nebūna labai svarbios. Ji sugeba nepastebėti trūkumų arba neteikti jiems jokios reikšmės.

Tik tada, kai ima svarstyti, ar verta susieti su išrinktuoju visą savo likusį gyvenimą, ji pradeda atidžiau nagrinėti mylimąjį. Ją pradeda kankinti abejonės, ar tai jis, tas vienintelis, ar ne.

Iš tikrųjų teisingą atsakymą į klausimą, ar vyras yra tinkamas, surasti nesunku. Tereikia atidžiau įsižiūrėti ne į jį, o į save.

Egzistuoja penki patikimi požymiai, kad pasirinkimas buvo klaidingas ir kad vyras tikrai netinka bendram gyvenimui.

1. Jums nemalonu į jį žiūrėti.

Ne ta prasme, kad jūs negalėtumėte jo matyti. Tiesiog jo išvaizda jūsų nedžiugina. Jeigu žvelgdamos į vyrą, jūs dalykiškai svarstote, ką jame reikėtų pataisyti (pakeisti šukuoseną, sumažinti pilvą, kitaip aprengti), tai ne jūsų vyras, nes vertinate jį kaip objektą.

2. Jums nepatinka jo balso tembras.

Jūs galite neklausyti, ką jis ten šneka, bet jeigu jus erzina pats faktas, kad jis kalba. Jeigu jums atrodo, kad jis rėkia arba zyzia net tada, kai aiškina jums kelią, tai – ne jūsų vyras. Pati gamta jums tai nurodo.

3. Jums nepatinka jo prisilietimai.

Jeigu jis taip nevykusiai apkabina, kad jūs prarandate lygsvarą ar įremiate nosį į jo duriantį švarką, kažkuo prispausdamos plaukus – tai ne jo koordinacijos problemos, tai yra jūsų santykių su juo problemos. Jeigu negalite užmigti šalia jo po viena antklode, jeigu jums per karšta ar nepatogu, jeigu jums trukdo jo kūnas, tai – ne jūsų vyras ir niekada juo netaps.

4. Jus erzina jo daiktai.

Jeigu jūsų tvarkymosi tikslas – sunaikinti visus jo buvimo pėdsakus, jeigu jus siutina, kad jis užima tiek daug vietos, jeigu jis neįsilieja į jūsų estetiką, jeigu tvarkote butą ne dėl jo, o po jo – tai jūsų pasaulyje jis yra svetimas.

5. Po pasimatymo jaučiatės taip, tarytum ant jūsų kažkas arė, ir dabar galima pailsėti.

Jeigu po susitikimo su juo jaučiatės kaip po darbo, vadinasi, tai ir buvo darbas. Nuo meilės nepavargstama.

Galima apsieiti ir be požymių. Jeigu moteris kankinasi dėl klausimo, ar tai jis, galima tiksliai atsakyti, kad tai tikrai nėra jis.

Kitas dalykas, kai moteris nesikankina dėl to klausimo ir yra tvirtai įsitikinusi, kad tai yra jis – devyniais iš dešimties atvejų tai taip pat būna ne jis. Bet tai jau kita istorija.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.