Penki ženklai, kad jūsų partneris nėra pasiruošęs santuokai

Romantiški santykiai beveik visada eina dviem kryptimis – arba jūs išsiskiriate, arba susituokiate. Ar jūsų partneris pasiruošęs žengti kitą žingsnį? Santykių ekspertai nustatė aiškius požymius, kad jūsų partneris tiesiog nėra pasiruošęs santuokai.

1. Jis pakeičia temą, kai imate kalbėti apie santuoką.

Dauguma žmonių nori kalbėti apie tai, kas juos domina. Kita vertus, jie linkę vengti temų, kurios jiems kelia nepatogumų.

Daugelis partnerių stengsis pakeisti temą, kai tik iškils santuoka, jei tai nebus žingsnis, kurį jie norėtų žengti artimiausioje ateityje.

Turėtumėte tiesiai paklausti savo partnerio, ką galvoja apie jūsų bendrą ateitį ir kaip ją įsivaizduoja. Jei jus pasitinka nejauki tyla arba staiga pakeičiama tema, tai ženklas, kad jūsų partneriui ši tema nepatinka.

2. Jis neigiamai atsiliepia apie santuoką apskritai.

Kai kurie žmonės atvirai niekina santuoką bendrąja prasme. Galite įvertinti, kaip jūsų partneris jaučiasi, klausydamasis, kaip reaguoja bet kuriuo metu, kai iškyla santuokos tema. Jei pateikia neigiamų komentarų, atkreipkite dėmesį į tai, kas sakoma.

Neignoruokite to, ką sako, nes greičiausiai kalba tai, ką mano apie santuoką apskritai. Jei jūsų partneris nuolat neigiamai komentuoja santuoką, kalba apie tai, kad visi jo pažįstami susituokę žmonės yra nelaimingi, tai yra ženklas, kad jis neskubės prie altoriaus.

3. Jų nuotaika pasikeičia, kai kalbama apie santuoką.

Tai ne tik apie tai, ką sako. Subtilūs nuotaikos pokyčiai išduoda, kaip jūsų partneris jaučiasi dėl galimų vestuvių. Jei emocijos įkaista, kai tik iškyla santuoka, tai nėra geras ženklas žengti kitą žingsnį.

Jūsų partneris nėra pasiruošęs santuokai, jei atrodo, kad jis yra blogos nuotaikos, kai apie tai kalbate. Jam patinka tokie santykiai, kokie yra, ir jis netgi gali būti puikus partneris. Jis tiesiog nėra pasiruošęs.

4. Jis vengia pokalbių apie ateitį.

Kitų pokalbių metu taip pat galite nustatyti, ar jūsų partneris yra pasirengęs santuokai. Tas, kuris nėra pasirengęs žengti prie altoriaus, greičiausiai vengs gilių pokalbių apie ateitį apskritai.

Jis atitolina santykių žingsnius, pavyzdžiui, naujos gyvenamosios vietos aptarimą ar bet ką, kas susiję su jūsų gyvenimų sujungimu. Šie žingsniai vis labiau priartina prie santuokos, o jis to dar nenori.

Atkreipkite dėmesį į konkrečius vartojamus žodžius. Kai kas nors tikrai investuoja į buvimą su jumis, ne tik parodo tai veiksmais, bet ir paprastai vyksta atviras dialogas apie ateitį kartu.

Tai apima karjerą, gyvenimo sprendimus, šeimos planavimą ir santuoką. Atidžiai klausykitės ir jei pokalbis visada vyksta apie „aš“, o ne „mes“, tikėtina, kad bendros ateities gali nebūti.

5 Jis jums tai pats pasako.

Kartais nepaisome aiškiausių ženklų. Daugelis žmonių tiesiog pasakys savo antrajai pusei, kad nėra pasirengę santuokai.

Kai kurie taip skuba santuokos link, kad nežiūri į savo partnerį rimtai ir neklauso, kai šis išreiškia norą sulėtinti tempą. Svarbu klausytis savo partnerio ir suprasti jo perspektyvą.

Jei buldozeriu eisite į priekį arba pradėsite kelti ultimatumus, jūsų santykiai bus pasmerkti žlugti.

Galų gale, jei jūsų partnerio santuoka dabar nedomina, tai nereiškia, kad nedomins ir ateityje, kad santykiai yra pasmerkti žlugti. Kiekvieni santykiai yra skirtingi. Pasikalbėkite su savo partneriu apie tai, kaip jie jaučiasi dėl santuokos.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *