Penkios tiesos moterims

Pirma. Jeigu jūs jaučiatės nereikalinga pati sau, jūs būsite nereikalinga niekam. Tik žmogus, kuris gali priimti save tokiu, koks jis yra, moka gyventi visavertį gyvenimą, nežiūrint į visus gyvenimiškus rūpesčius.

Antra. Neskirkite ketvirtojo pasimatymo, jei per tris ankstesnius jautėtės nekomfortiškai. Pačioje pradžioje vyras visada stengiasi save pateikti iš pačios geriausios pusės, tačiau jeigu su juo jaučiatės blogai jau šiame etape, iš šitų santykių nieko gero neišeis.

Trečia. Gražios, sėkmingos ir stiprios moterys negali susirasti poros ne dėl to, kad kelia pernelyg aukštus reikalavimus pretendentams, o todėl, kad giliai pasąmonėje, pačios to nesuvokdamos, bijo pačių santykių.

Ketvirta. Jeigu svajojate ištekėti, nustokite apie tai galvoti. Tai grynai vartotojiškas požiūris – tas pats, kas svajoti apie naują lėlę. Sveiki žmonės gyvena kitaip. Jie yra pasiruošę mylėti. Ir su šia meile suranda mylintį žmogų, kuris jiems tinka.

Penkta. Nustokite artimai bičiuliautis su vedusiais vyrais. Vertinkite savo laiką. Vedęs vyras jau turi žmoną savo namuose – antros jam nereikia.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *