Penkios toksiškų antrųjų pusių rūšys, tempiančios mus žemyn

Jeigu jūsų gyvenime viskas ritasi į pakalnę, nepaisant to, kad dedate daug pastangų – galbūt problema slypi ne jumyse. Atidžiai perskaitykite šį straipsnį ir įvertinkite savo antrąją pusę. Galbūt jūsų tarpusavio santykiai yra toksiški ir traukia jus žemyn?

Pirmasis asmenybės tipas, kuris trukdo savo sutuoktiniams tobulėti ir augti – pesimistinės prigimties žmonės

Jie įsigudrina įžvelgti blogybių net banaliame kasdieniame saulėtekyje ir saulėlydyje, kai tuo tarpu kiti susižavėję stebi šiuos gražius gamtos reiškinius.

Šio tipo žmonės retai rizikuoja, stengiasi elgtis kiek įmanoma apgalvotai, viską iš anksto kruopščiai apskaičiuoja ir t. t. Iš šalies žvelgiant, tai primena ne tiek protingą požiūrį, kiek banalią baimę ir „seniokišką bambėjimą”, kad viskas visada baigsis blogai.

Antroji žmonių rūšis, su kuria reikėtų vengti kurti santykius – „pusininkai”

Tai žmonių tipas, kuriems visiškai normalu pradėti ir neužbaigti to, ką pradėjo, atsisakyti darbų, juos įpusėjus. Šie žmonės patys nemato prasmės užbaigti darbą, jei jis pradėjo krypti nuo scenarijaus, taip pat elgtis skatina ir kitus.

Bendraudami su tokiomis asmenybėmis atminkite seną gerą išmintį, kad jei jūsų kelias sunkus, vadinasi, pasirinkote išties teisingą kryptį.

Tinginiai apskritai nesugeba būti adekvačiais sąjungininkais, nebent, žinoma, esate mazochistas, kuris prisiima visą atsakomybę: dirbti už save ir už „tą žmogų”

Komandoje – jie nulio neverti ir visada stengiasi išsisukti nuo siūlomo darbo ar užduoties, išgalvotomis dingstimis. Tačiau turi ilgą liežuvį ir puikią fantaziją.

Su jais niekada nebūna nuobodu: tik nesugalvokite patikėti jų žodžiais, net jei jums pateikiami akivaizdūs faktai, padalykite juos bent iš dviejų.

Patologiškai nelaimingi, vargšai žmonės

Šio tipo asmenybės: chroniški nevykėliai, vargšai, žmonės, kurie bent viena koja nepajėgia peržengti skurdo ribos.

Šio tipo žmonės apskritai nesugeba adekvačiai vertinti susiklosčiusios situacijos. Jie dreba dėl kiekvieno cento, ir tik pinigai jiems turi vertę gyvenime.

Paklusnūs, įtaigai lengvai pasiduodantys žmonės, neturintys savo stuburo ir svajonių – taip pat ne patys geriausi kandidatai rimtiems santykiams

Jūs, žinoma, galite iš jų, kaip iš plastilino masės, „nusilipdyti” bet kokią figūrą, suteikti jiems bet kokią formą. Tačiau jūsų pastangos nueis perniek: lygiai taip pat lengvai jie pasiduos ir kitų žmonių įtakai.

Jei kalba eina apie šeimą, tai, pavyzdžiui, tokio tipo vyras nuolankiai sėdės po padu ir bus labai patogus „šeimos galva”, tačiau paspruks pas pirmą pasitaikiusią jį kuo nors patraukusią meilužę.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *