Penkių pasimatymų taisyklė padeda neapsirikti, renkantis gyvenimo draugą

Paprastai viskas užsimezga nuo pirmojo susitikimo, kuriam mes labai kruopščiai ruošiamės.

Pirmasis pasimatymas – tolesnių santykių pagrindas. Jis parodys, ar galite sutarti su kitu žmogumi. Reikia pripažinti, kad pirmas pasimatymas yra patikusio žmogaus testas, todėl svarbu jį praleisti teisingai.

Ką reiškia penkių pasimatymų taisyklė?

Ši taisyklė yra laiko patikrinta, tačiau ne visi žmonės vertina ją vienodai. Žinoma, ji nereikalinga tiems, kurie pasitenkina „rinkdami pelus nuo kelio ir neieško aukso grūdo“.

Ji tinka tiems, kurie nelinkę leistis į vienos nakties nuotykius ir trokšta užmegzti ilgalaikius santykius.

Pirmųjų penkių pasimatymų taisyklė suteikia įsimylėjusiems šansą susimąstyti apie tai, ar jie tinka vienas kitam. Ji patogi tuo, kad nėra būtinybės susitikinėti su išrinktuoju visus penkis kartus, jeigu neradote bendrumų per pirmąjį susitikimą. Be to, ši taisyklė padeda išlaikyti tam tikrą distanciją, kad švelnūs jausmai per anksti neaptemdytų proto ir nepadarytumėte fatališkos klaidos.

Pirmasis pasimatymas

Patartina, kad susitikimo vieta būtų jauki abiem, kad abu jaustųsi užtikrintai. Svarbu, kad ta vieta jus sietų ir jūs surastumėte bendrą kalbą. Pirmas pasimatymas tampa vizitine kortele. Abu atskleidžia savo interesus, kalbasi apie hobius, galima trumpai užsiminti apie darbą. Gerai būtų, jei surastumėte savo pasaulėžiūrų sąlyčio taškus, tačiau kol kas patartina vienam prie kito neprisiliesti. Susitikimas turi būti draugiškas. Jeigu po pirmojo pasimatymo pašnekovas bus jumis sužavėtas ir ims atakuoti skambučiais, pasistenkite elgtis santūriai, kad visko nesugadintumėte.

Antrasis pasimatymas

Per pirmą pasimatymą jūs jau suprasite, ką turite bendro, ir galėsite parinkti atitinkamą kito susitikimo vietą. Dažniausiai antras pasimatymas vyksta kine, teatre, galerijoje, koncerte. Per antrąjį pasimatymą pokalbio temos būna siauresnės ir gilesnės. Jūs tyrinėjate jau ne išrinktojo autoportretą, o jo manieras, laikyseną, elgseną. Jeigu partneris jums atrodo labai simpatiškas, galite leisti jam paimti jus už rankos. Padoriam vyrui to užteks.

Trečiasis pasimatymas

Per trečiąjį pasimatymą galima apsilankyti kokioje nors vaizdingoje vietoje, kur patogu būtų ilgai vaikščioti ir kalbėtis. Jeigu įvyko trečiasis pasimatymas, vadinasi, vienas kitam atrodote simpatiški. Ilgi pokalbiai padeda surasti sielų bendrumą. Jau galima būti atviresniems, papasakoti apie savo šeimą, vaikystę, įdomius gyvenimo momentus, savo pomėgius, atskleisti save. Stenkitės įsidėmėti tai, ką pasakoja pašnekovas, kad paskui galėtumėte palyginti su tikrove. Jeigu esate tikra ledi, tai leisite jam pabučiuoti tik ranką.

Ketvirtasis pasimatymas

Per ketvirtąjį susitikimą galima paeksperimentuoti ir pristatyti išrinktąjį savo draugams, o dar geriau draugui, nes tik vyras gali iškart teisingai įvertinti kitą vyrą. O jūs tuo metu galėtumėte stebėti, kaip jis kontaktuoja su jūsų pažįstamu, kaip elgiasi, kaip jaučiasi. Gali būti, kad atsisveikindamas jūsų išrinktasis pasakys daug gražių žodžių. Į juos užteks atsakyti miela šypsena.

Penktasis pasimatymas

Jeigu įvyko penktasis pasimatymas ir jūs dar neleidote savo išrinktajam elgtis familiariai, o jis vis dar tebėra su jumis, vadinasi, jūs einate teisingu keliu. Jūs jam patinkate. Šis susitikimas bus ypatingas. Jis turi praeiti pakiliai. Iki šio laiko jūs jau spėjote susigaudyti savo jausmuose. Jeigu pripažinote sau, kad tai yra tas žmogus, apie kurį jūs svajojote, atsakykite į jo rodomus švelnius jausmus. Galite pabučiuoti jį, tuo parodydamos savo palankumą jam, kad jis pasijustų esąs džentelmenas ir suprastų, kad visos jo pastangos nenuėjo veltui.

Svarbiausias penkių pasimatymų taisyklės dalykas – neskubėti ir gauti pakankamai laiko pasirinkti. Jums bus suteikta galimybė logiškai apibendrinti gautą informaciją. Jus sunku bus pakeisti ir priversti prarasti budrumą. O jeigu vaikinas neištvers penkių pasimatymų, vadinasi, šis žmogus nebuvo vertas jūsų ir jūs išvengėte lemtingos gyvenimo klaidos.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *