Perdėti merginų reikalavimai, kurių vaikinai negali išpildyti

Merginos kartais kelia visai nerealius reikalavimus vaikinams. Ir vaikinai nekalti, kad jų negali įvykdyti. Kalti reikalavimai!

1. „Mano hobis turi tapti ir tavo hobiu“

Mergina taip smarkiai įsimylėjusi ir nori kiekvieną sekundę praleisti su savo brangiausiuoju. Žinoma, būtų labai praktiška, jeigu jam patiktų tie patys dalykai kaip ir jai. Kaip gerai būtų kartu žiūrėti mėgstamą serialą, vaikščioti į jogos treniruotes, po to žvalgytis po miesto parduotuves…

Deja, merginos, nieko iš to neišeis! Dauguma vaikinų nesidomi tipiškais moteriškais pomėgiais. Jeigu jūs ir partneris turite vienodą hobį, tai – nuostabu. Bet nesitikėkite, kad jam ims patikti tie patys dalykai, kurie žavi jus. Kiekvienas turi teisę į savo asmeninius pomėgius ir interesus.

2. „Nesidairyk į kitas!“

Merginos supyksta pastebėjusios, kaip jų draugas spokso į gražios kasininkės iškirptę ar dairosi į dailias merginas paplūdimyje.

Nėra jokio pagrindo pratrūkti! Laikykitės devizo: „Žiūrėti leidžiama, bet ne daugiau!“ Pagaliau juk ir merginos pastebi pro šalį praeinantį sportišką vaikiną. Visi esame žmonės ir reaguojame į vizualius dirgiklius. Tokia mūsų prigimtis. Kol apsiribojame stebėjimu, viskas gerai.

3. „Turi suprasti mane be žodžių“

„Kodėl jis sutiko su draugais eiti į kiną, jei turėjo žinoti, kad aš neturiu tam noro?“, – piktinasi mergina. Deja, vaikinai nemoka skaityti svetimų minčių.

Vaikinas nežinos, kas vyksta jo merginos galvoje, kol ji pati to jam nepasakys. Net jautriausias vyras neturi talento atspėti iš damos žvilgsnio, ko ji trokšta. Kartais jiems tas pavyksta netyčia. Bet kai jiems nepavyksta, moterys turi prisiminti, kad jie nėra aiškiaregiai, ir paaiškinti.

4. „Aš turiu būti tau svarbesnė už tavo draugus!“

Jis ruošiasi į susitikimą su draugais, nors jūs mieliau praleistumėte vakarą kartu? Jums atrodo, kad jis per daug laiko skiria draugams ir per mažai jums?

Nusiraminkite ir pažvelkite į viską objektyviai. Jūs negalite iš jo reikalauti, kad jis nutrauktų visus savo socialinius kontaktus tik todėl, kad staiga atsiradote jo gyvenime. Kartais praleisti laiką su draugais kiekvienam yra svarbu ir tai yra natūrali gyvenimo dalis. Tai nereiškia, kad jūs jam nesvarbi. Jo draugai taip pat jam reikalingi. Savaitė turi septynias dienas, tad galima rasti pakankamai laiko ir draugei, ir draugams.

5. „Tavo butui trūksta moteriškos rankos“

Ant knygų lentynos puikuojasi dulkės vietoj aromatinių žvakių, daiktų krūvoje ant grindų daugiau drabužių nei spintoje, o apdriskusios sofos pagalvėlės atkeliavusios dar iš jo vaikystės namų? Jums nemalonu, o jūsų draugo tas nė kiek netrikdo.

Vieni žmonės būna nesveikai pedantiški, kiti – nepaprastai netvarkingi, o dauguma atsiduria tarp abiejų kraštutinumų.

Tikimybė, kad jūsų ir partnerio supratimas apie švarą visai sutaps, nedidelė. Kol jis laikosi minimalios švaros, nereikėtų piktintis dėl jo kūrybinės netvarkos. Jo butas vis dar priklauso jam. Estetiniai aplinkos dalykai daugumai vyrų nerūpi. Padovanokite jam porą žvalių bei pagalvėlių ir problema bus išspręsta.

6. „Turi mylėti mane besąlygiškai!“

Ne, meilė negali būtų besąlygiška. Tai – utopinis reikalavimas. Kam mums reikėtų stengtis, jei meilė būtų besąlyginė? Jis myli jus, kad atitinkate tam tikrus jo idealus, kad esate tokia, kokia esate, kad darote vienus dalykus, o kitų nedarote.

Jei staiga ką nors iš šių sąryšių pakeisite , gali pasikeisti ir jo meilė – į gerąją arba į blogąją pusę.

7. „Turi mylėti mane ne dėl mano išvaizdos!“

„Ką tu iš tiesų myli manyje?… „Hm… tu turi gražias akis, ir plaukus,…“ Taip skamba spontaniškas vyro atsakymas. Ir mergina sunerimsta, kad jis myli ją tik dėl išvaizdos, kad jis – paviršutiniškas žmogus.

Žinoma, kad jis myli jus ne tik dėl išvaizdos. Problema ta, kad vyrai nesugeba atsakyti į tokius klausimus, todėl netikėtai užklupti jie išstena tai, kas pirmiausia šauna į galvą, ką mato. Tik vėliau jis gali prisiminti ir dvasinius privalumus.

Be abejonės, jis myli jus ir dėl išvaizdos. Ji yra jūsų dalis, kaip ir charakteris. Viskas kartu sudaro tai, ką jis myli. Jis myli jus ir viskas.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *