Pirmas pasimatymas: kaip išvengti klaidų?

Tikriausiai žinote, kad pirmas įspūdis nulemia būsimus dviejų asmenų santykius. Jei ruošiatės į pasimatymą, turėtumėte ypač kruopščiai pasirūpinti savo išvaizda.. Tinkama apranga yra labai svarbi pažinties sėkmei. Drabužius, papuošalus ir kvepalus pirmajam susitikimui reikia pasirinkti labai apdairiai.

Pirmas įspūdis daug lemia

Kurdamos savo įvaizdį, nepulkite į kraštutinumus. Pabrėžtinai seksualūs drabužėliai, tinkantys laisvo elgesio moteriai, ir naktinių marškinių siluetas – dvi stiliaus nuodėmės, kurių mergina turėtų išvengti per pirmąjį susitikimą. Pasirinktas aprangos stilius savotiškai atsispindi ir merginos kūno kalboje bei laikysenoje.

Nebūtina vilktis madingiausių apdarų, jeigu jie iš tikrųjų jums net nelabai prie širdies. Vietoj to pasirinkite drabužį, kuris jums tikrai tinka ir paryškina jūsų privalumus. Tinkamas stilius pirmajam pasimatymui : romantiškas, bet ne laisvalaikio.

Svarbu siųsti teisingus signalus

Kiekvienas vyras mielai žvelgia moteriai su striuku mini sijonėliu pavymui. Bet tai dar nereiškia, kad reikėtų ateiti į pirmą pasimatymą taip apsirengus. Tuo jūs pasiųsite visai klaidingą signalą, jog ieškote sau gyvenimo partnerio tik vienai nakčiai.

Patarimas visoms merginoms prieš pirmąjį pasimatymą: verčiau parodykite mažiau apnuogintos odos, palikdamos tik „užuominas“ į jūsų kūno žavingiausias vietas. Taip sužadinsite vyro smalsumą.

Stiliaus klaida: aplaidumas ir atsainumas

Pirmajam pasimatymui pasirinktas drabužis turi būti patogus, kad jaustumėtės gerai. Tačiau venkite pernelyg laisvos aprangos. Sportines kelnes ir nuskalbtus marškinėlius galite vilkėti namie. Atėjusios į pirmą pasimatymą su tokia apranga tik signalizuosite savo abejingumą ir nepagarbą kitam. O to jums nereikia. Juk daugiausia taškų savo naudai galite pelnyti per pirmąjį pasimatymą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *