Pirmasis pasimatymas: 10 svarbių patarimų merginai

Paprastai nuo to, kaip pavyks pirmasis susitikimas su vaikinu, priklauso tolesnė santykių raida. Net jei turėjote trisdešimt nelabai sėkmingų pirmųjų pasimatymų, vis tiek jaudinsitės prieš naują susitikimą. Įsidėmėkite šiuos 10 patarimų, kad daugiau nedarytumėte klaidų ir susirastumėte tinkamą partnerį.

1 patarimas

Manoma, kviesti turėtų vyras, nes priimti sprendimus ir atsakomybę už juos – stipriosios lyties prerogatyva. Todėl neskubėkite pačios skirti pasimatymo. Flirtuokite, negailėkite komplimentų ir užuominų, tada vaikinas greit apkvies jus į pasimatymą.

2 patarimas

Net turtingiausi vyrai skiria pirmuosius pasimatymus neutraliose vietose, kad patikrintų, ar mergina nesigvieši pinigų. Jei vaikinas paskyrė pasimatymą kuklioje kavinėje, nereikalaukite brangaus restorano. Svarbiausia juk yra patikti.

3 patarimas

Merginos neretai siunčia vaikinams „pagerintas“ savo nuotraukas, todėl realiai jiems pasirodo visai kitokios. Neapgaudinėkite. Verčiau pasistenkite gerai išsimiegoti prieš pasimatymą, pasidaryti kuklų makiažą ir nusiteikti pozityviai. Gera nuotaika ir šypsena suteiks jums daug žavesio.

4 patarimas

Nesiguoskite, nesiskųskite ir neverkšlenkite jam. Visi mes esame turėję nesėkmingų santykių, bet praeitis yra praeitis. Neverta jam pasakoti apie buvusius vaikinus ir skųstis jų elgesiu. Tai gali sukelti jam vyriško solidarumo jausmą, tada pirmas pasimatymas bus paskutinis.

5 patarimas

Išjunkite išmanųjų telefoną. Geriausia draugė galės palaukti. Vėliau pranešite jai, kaip atrodo vaikinas ir kaip pavyko pasimatymas. O socialiniai tinklai apskritai niekur nepabėgs.

6 patarimas

Pažinčių portalų lankytojai dažnai pavargsta nuo pasimatymų be rezultato, todėl kai kurie ima reikalauti sekso iš anksto. Susirašinėdami turite aiškiai nustatyti ribas ir pareikšti, kad sprendimą priimsite vėliau. Juk nėra jokios garantijos, kad patiksite vienas kitam. Gal net kavos puodelio nespėjusios išgerti pabėgsite. Nieko nežadėkite!

7 patarimas

Demonstruokite atvirą susidomėjimą juo ir jo gyvenimu. Klausinėkite, atidžiai klausykitės, žavėkitės. Vyrai mėgsta pasakoti apie save ir savo hobius. O apie vaikino laisvalaikio pomėgius verta pasidomėti iš anksto, kad galėtumėte pasisemti naudingų žinių.

8 patarimas

Dovanos ir pinigai. Jūs nepažįstate jo, todėl turite susitarti, kad per pirmąjį pasimatymą jokių dovanų nepriimsite, kad nereikėtų jaustis kažkuo įsipareigojusiai. Gėlių puokštelė – geriausias variantas pažinties pradžiai. O už kavą ir vakarienę moka tas, kas kviečia.

9 patarimas

Suteikite jam galimybę būti džentelmenu. Šiuolaikinės merginos yra pernelyg nepriklausomos, tai kenkia vyrų elgsenai. Leiskite jam atidaryti duris, pakabinti apsiaustą, palydėti iki automobilio ar autobuso.

10 patarimas

Ar galima skambinti jam po pasimatymo? Jeigu vaikinas jums labai patiko, parašykite jam pranešimą, kad pasimatymas buvo puikus, viskas jums patiko, o jis pats – labai simpatiškas. Toliau padarykite pertrauką. Jeigu jūs jam taip pat patiko, jis greitai atsilieps. Jeigu ne, nenusiminkite. Kitą kartą pasiseks geriau!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *