Po skyrybų išsaugokite savo vaikams tėvą

Kaip nebūtų gaila tai konstatuoti, tačiau dauguma santykių suyra. Statistika tai tik patvirtina – skyrybų skaičius metai iš metų tik auga ir didėja.

Skyrybos paprastai yra labai skausmingas ir dramatiškas procesas visiems jos dalyviams. Tačiau, mano nuomone, labiausiai nukenčia ne tiek suaugusieji, kiek vaikai. Juk per vieną akimirką jų pasaulis sugriūna. Ir jie nesupranta, kas atsitiko ir kodėl.

Labai gaila, tačiau dauguma moterų dėl tam tikrų, dažniausiai egoizmu ir ambicijomis pagrįstų nuoskaudų, dėl užgautos savigarbos atima iš savo vaikų galimybę bendrauti su tėvu. Arba naudojasi vaiku kaip šantažo įrankiu, siekdamos daryti spaudimą tėvui. Tokia moterėlė nepajėgi susimąstyti, kad spręsdama kažkokius šio momento, su įaudrintomis emocijomis susijusius uždavinius, ji atima iš vaikų tiek bendravimą su tėčiu, tiek jo finansinę paramą.

Visi šie veiksmai ilgalaikėje perspektyvoje padarys neatitaisomą žalą jos pačios vaikams.

Todėl manau, kad jeigu tėtis domisi vaikų likimu, būtina ne tik netrukdyti, bet ir skatinti šią iniciatyvą. Ypač turint galvoje tai, kad daugelis vyrų, deja, po skyrybų visiškai nustoja domėtis vaikais.

Kai vaikai maži, bendravimo su vienu iš tėvų trūkumas nėra taip aiškiai matomas ir apčiuopiamas. O štai kada jie paaugs, tada tėviškas auklėjimas tampa tiesiog būtinas. Ypač jei šeimoje yra berniukų.

Visada rekomenduoju moterims palaikyti normalius santykius su buvusiu vyru ir visais įmanomais būdais skatinti jo norą bendrauti su vaikais.

Jei turėsite su juo normalius santykius, jei nenuteikinėsite vaikų prieš tėvą, galbūt pavyks sukurti tokią sąveikavimo sistemą, kuri neleis jūsų vaikams jausti abiejų tėvų dėmesio trūkumo.

Ypač norėčiau paliesti santykių su vyro tėvais klausimą. Šis bendravimas gali būti labai svarbus ir naudingas vaikams. Ne paslaptis, kad daugeliui anūkai yra vertingesni už vaikus. Todėl ir moterys turėtų stengtis išlaikyti savo anūkų santykius su seneliais.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *