Poelgiai, kurie nepadės išgelbėti santykių

Kai pora atsiduria ant išsiskyrimo slenksčio, pradeda atrodyti, kad visos priemonės geros, kovojant už jausmus. Kai kas klaidingai mano, kad žemiau išvardinti metodai padės atkurti buvusią harmoniją.

Kardinalūs pokyčiai

Gana dažnai girdime, kad jausmams pakibus ant plaukelio, reikia pamėginti nuveikti kažką globalaus. Tai jus suartins ir vėl ateis laimė neišpasakyta. Ir štai jūs jau laukiatės vaikelio, nusipirkote butą, sumanėte grandiozinį remontą. Iš pradžių viskas gerai, santykiai lyg ir pradeda gerėti. O paskui praeina keli mėnesiai ir praeities nuoskaudos vėl užgriūva visu sunkumu. Tai viso labo atidėtas sprogimas, kuris vis tiek anksčiau ar vėliau nugriaudės.

Tiesa, gyvenime dabar prisidėjo sunkinančių aplinkybių: sugriauta vaiko psichika po skyrybų, tampymasis po teismus dalinantis naują butą.

Bendra kelionė

Nuo savęs nepabėgsi, kad ir kur nukeliautum. Dėl to, jei manai, kad romantiškų atostogų metu problemos pasiliks namuose – smarkiai klysti. Kelionės metu tu juk nepakeitei nei vyro/žmonos, nei savo galvos, nei jausmų. Tai kodėl viskas turėtų susitvarkyti? Net jei per atostogas susitarsite vėl būti tokiais, kokius vienas kitą pamilote, sugrįžus namo, viskas stos į savo vietas. Deja…

Santykių aiškinimasis

Didžiulė klaida manyti, jog reikia viską išsakyti, partneris išgirs ir tegyvuoja taika. Nuo šito prasideda dar didesni konfliktai. Jeigu santykiai ir taip patyrė krachą, rimto pokalbio metu, įsiplieskus emocijoms, greičiausiai išsakysite daug negatyvo, apie kurį iš pradžių apskritai negalvojote. Gausis, kad norėjote pasikalbėti apie kažką konkretaus, bet galutinai susikivirčijote ir viską sugriovėte.

Laikina pertrauka

Laikinas išsiskyrimas gali baigtis tuo, kad kol poilsiaujate vienas nuo kito, į konfliktą įsibraus pašaliniai žmonės: draugai, giminaičiai, kolegos. Jūs gi dabar nebendraujate vienas su kitu, visą laiką praleidžiate su kitais žmonėmis. Taip kad tikėtina, jog būtent jų nuomonė paveiks jūsų galutinį sprendimą.

Dėl to jei norisi pailsėti vienas nuo kito, pasiimkite “išeiginę” kelioms dienoms ir mąstykite – verta tęsti santykius, ar ne.

Ultimatumai

Jeigu nutarėte sutekti partneriui paskutinį šansą ir viliatės, kad praėjus kiek laiko situacija išsitaisys, smarkiai klystate. Kaip ir kitokio pobūdžio santykiuose, darbuotis reikia abiem pusėms. Dėl to, jei išties norite išgelbėti santykius, apie jokius ultimatumus negali būti kalbos. Harmonija sugrįžti gali tik tuo atveju, jeigu ir jūs padirbėsite su jausmais. O ne dėl to, kad kažkas kažkam skelbia ultimatumą: arba – arba, pasirink! Tai absoliučiai savanoriškas dalykas.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *