Poilsis vienas nuo kito santykiuose: kodėl tai svarbu

Norėtųsi panagrinėti, kodėl vyro ir moters santykiuose nepaprastai svarbu išmokti pailsėti vienas nuo kito. Ši tema labai aktuali tiems, kurie kiekvieną dieną jaučia susierzinimą savo partnerio adresu, nors ir stengiasi tai savyje slopinti.

Poilsis vienas nuo kito: susierzinimas

Gana dažnai moterys turi pretenzijų savo partneriams, kad tie jų negirdi, nepastebi to, ką turėtų pastebėti ir toliau daro tai, kas smarkiai erzina. Nejaugi taip sudėtinga susidėti daiktus į savo vietas, užsukti dangtelį ant dantų pastos ir žiūrėti rungtynes mažesniu garsu – pažįstama situacija, tiesa?

Tačiau jei pažvelgtumėte į tai iš šalies, pamatytumėte, kad tokių situacijų priežastis yra ne patologinis partnerio kurtumas pastaboms, o tai, kad sulig kiekviena diena mumyse auga ir didėja susierzinimas. Į pirmą planą išnyra buitiniai kivirčai, o ne meilės žodžiai, svarbiais dalykais tampa tai, kas turi būti antraeiliais dalykais, ir štai jau baratės dėl buitinių smulkmenų, pamiršę prieš miegą pabučiuoti mylimą žmogų.

Poilsis vienas nuo kito: buvimas atskirai

Norėdami ir toliau mylėti vienas kitą, turėtumėte periodiškai išsiskirti. Neišsigąskite, kalbame ne tiesiogine prasme. Santykių nutraukti nereikia, tačiau verta išmokti daugiau laiko praleisti atskirai, kad vėl veržtumėtės vienas kito link. Siekis visą laiką būti kartu, kadangi vienas be kito negalite, būdingas pirmiesiems santykių etapams. O kad jis išsilaikytų, būtina bent kelioms valandoms paleisti partnerio ranką, kad po to vėl norėtųsi jį apsikabinti.

Poilsis vienas nuo kito: įprotis ilgėtis

Ugdykite įprotį pasiilgti savo partnerio, prisimindami viską, ką jame mylite. Tiesa, užduotis tampa šiek tiek sudėtingesnė, jeigu jis tuo metu yra šalia jūsų. Todėl pasistenkite laisvalaikį planuoti taip, kad turėtumėte laiko su draugais nueiti į kiną, papietauti su kolegomis, o vakare tapti laimingu žmogumi, kuris pasiilgo savo antrosios pusės.

Poilsis vienas nuo kito: asmeninė erdvė

Asmeninė erdvė labai svarbi kiekvienam žmogui, o santykių pradžioje ignoruodami jos egzistavimą, susikuriate didžiulę problemą ateičiai. Nesvarbu, kas esate – atlapaširdis ekstravertas ar uždaras intravertas – visada ateina laikas, kai žmogui reikia pabūti vienam, kad galima būtų susitvarkyti mintis. Gerbkite partnerio asmeninę erdvę ir ginkite savąją, kad vėliau nereikėtų pykti vienas ant kito. Leiskite laiką balkone su kavos puodeliu, paskirkite vakarą filmams, nuo kurių norisi verkti, paskaitykite knygą parke. Žodžiu, suraskite tą laiką ir vietą, kur turėsite asmeninę erdvę, ir leiskite tą patį padaryti mylimam žmogui.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *