Pokyčiai visada prasideda nuo moters

Jei nežinote, ką daryti ir kurlink augti kaip asmenybei, jei esate pasimetę, prisiminkite, ką apie jus kalbėjo jūsų moteris, kuo žavėjosi. Kad jūs protingas? Kad sekasi sutarti su žmonėmis? Gal esate puikus analitikas ir visada žinote, kaip viską išdėlioti į lentynėles? Gal galite organizuoti bet kokį procesą?

Pagalvokite arba paklauskite jos, ko ji nori? Persikraustyti? Nori remonto? Išvykti porai savaičių į gamtą, atsipalaiduoti? Svajoja apie gerą mokyklą vaikams?

Jei nežinote, ko norite ir negalite normaliai suformuluoti savo hipotezių, tegu jūsų hipoteze tampa „pasikalbėk su savo moterimi, įgyvendink 3-5 jos norus, ir pasižiūrėk, kas iš to gausis“. O gausis taip, kad abiem bus geriau.

Turiu pažįstamą, su kuriuo aiškinausi, ar jis nori keistis tvirtumo ir kategoriškumo kryptimi. Jis įpratęs būti švelnus ir ramus, nuolaidus. Ir nėra tikras, ar nori pasikeisti. Pasidomėjau, ką apie tai galvoja jo moteris, ar jai norėtųsi, kad jis būtų kietesnio charakterio? Pažįstamas atsakė, kad taip, ji šito nori.

Tai padarykite tai! Jums duota moteris, kad galėtumėte išsiaiškinti, ką reikia daryti, o jūs jos nesiklausote. Tai tiesiog kvaila.

Žinoma, bėda ta, kad pati moteris nepakankamai stipriai išreiškia savo norus, arba save tramdo, gniuždo, dėl to vyras bijo ko nors imtis arba tiesiog nelaiko svarbiu to, ko nori jo moteris. Kol kažkuris vienas iš jūsų nežengs radikalaus žingsnio, abu lindėsite pelkėje.

Kadangi dabar dirbu vien su vyrais, dar kartą pasikartosiu: tiesiog imkite ir įgyvendinkite bet kokius 3-5 savo moters norus ir jums palengvės. Tiesiog padarykite tai. Niekas netrukdo jums patikrinti šios hipotezės. Tai labai paprasta. Aš pats tai išbandžiau, mano klientai irgi tai išmėgino ir rezultatai buvo teigiami.

Aš specialiai rašau „klausykitės“, o ne „pakluskite“. Nereikia būti vergu ir versti save daryti tai, kas nepatinka. Uždavinys šiuo atveju – įsiklausyti į jos norus ir daryti tai, kas jums patinka.

Žinoma, iškyla moteriškų motyvų nuoširdumo klausimas. Ji gali prašyti padaryti tai, ko tik jai pačiai reikia, t.y. tavimi naudotis. Žinote, kaip suprasti, ar moteris nuoširdi? Jei įgyvendinus 10-15 norų imsite jaustis vis geriau, o jėgų daugės – viskas puiku. Jei norų realizavimas pagerėjimo neatneša, vadinasi, jūsų moteris nėra nuoširdi ir, ko gero, jums su ja ne pakeliui.

Kodėl tai veikia? Ketinu plačiau apie tai parašyti viename iš sekančių tekstų, o kol kas trumpai drūtai – kalba eina apie empatiją. Moteris su išsivysčiusiu emocionalumu moka užjausti vyrą, pergyventi dėl jo, dėl to jos nuotaika tampa „bendra“ visos poros nuotaika (susisiekiančių indų principas), ir jeigu ji darys gera tik sau pačiai, o vyrui nuo to vis labiau blogės – jai irgi ims blogėti. Todėl jai bus naudinga trokšti to, kas padėtų abiem poroje jaustis geriau.

Kažkur socialiniuose tinkluose į akį krito labai gera mintis, kad daugeliui moterų taip pat reikia rimtai mokytis, kaip išsiaiškinti, ko jos pačios nori.

Taip, moterims svarbu padirbėti su savimi, kad geriau suprastų savo norus ir emocijas. Kita vertus, jei vyras nori būti būtent su šia konkrečia moterimi, jo užduotis taip pat yra padėti jai įgyvendinti savo troškimus, kad patikrintų, ar jie tikrai lems jo būklės pagerėjimą.

Niekas negarantuoja, kad moters norai bus adekvatūs, tenka rizikuoti. Tačiau niekas negarantuoja, kad ir vyras šiuos norus realizuos adekvačiai.

Čia kaip versle: klientas gali nežinoti, ko jis pats nori, verslininko užduotis – surizikuoti ir pasiūlyti jam ką nors tokio, kad jiems abiem būtų gerai. Tai yra verslo esmė – surizikuoti vardan atlygio.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *