Populiariausi įvaizdžiai, kuriuos kuria moterys, viliodamos vyrus

Niekam ne paslaptis, kad savo išvaizda rūpinamės pirmiausia dėl priešingos lyties. Kai kurios moterys sąmoningai ar intuityviai pasirenka sau įvaizdį pagal tą vyrų sluoksnį, kuriam siekia padaryti įspūdį arba iš kurio atstovų nori „susimedžioti“ sau partnerį.

Jeigu jums nesiseka susirasti sau tinkamo gyvenimo partnerio, tai paanalizuokite savo įvaizdį. Ar tinkamai save pristatote ir reklamuojate? Jeigu trokštate ištekėti už milijonieriaus, ar atrodote „auksinė mergaitė“, kurią jis norėtų gauti?

Panagrinėkime, kokius populiariausius savęs pateikimo įvaizdžius kuria moterys ir ko jos siekia.

Verslininkė

Jeigu „verslininkė“ yra moteriška, o ne vyriška moteris, tai ji vaidina savo vaidmenį, kad susimedžiotų verslininką. Ji gali uždirbti, bet vis tiek norės išleisti dvigubai daugiau.

Prezentacijos stilius: griežta dalykinė apranga, kostiumas, atviros ausys, kakta, mažai kosmetikos ir papuošalų. Ji atrodo labiau griežta nei moteriška.

Ji pateikia save kaip naudingą partnerę. Vyras turi manyti, kad su ja jam teks mažiau dirbti, nes ji perims dalį jo darbų. Tai jam patogu, nes visi vyrai iš prigimties būna tinginiai.

Mažai papuošalų reiškia, kad ji nešvaistys pinigų, kad vyrui nereikėtų baimintis, jog partnerė gali išleisti visą jo turtą. Jai tenkas paslėpti aksesuarus iki vestuvių ir demonstruoti savo išlaidų kuklumą, parodyti, kad ji taip pat nori uždirbti pinigų, ne tik juos leisti. Ji turi atrodyti tokia taupi, kad vyras galėtų patikėti jai savo seifo raktą.

Saldainiukas

Šio tipo moteris visaip pabrėžia savo seksualumą. Ji myli savo kūną ir juo didžiuojasi. Iš išorės atrodo lengvai prieinama „gardi“ tarsi saldainiukas, tirpstantis burnoje. Ji greitai ir meistriškai suvilioja vyrą į į lovą, iš kurios išlipus jam gali tekti bėgti pinigų į bankomatą.

Prezentacijos stilius: rengiasi ryškiai, madingai, aptempia visas savo išsišovusias kūno dalis ir stengiasi jas apnuoginti, daug kosmetikos, daug papuošalų ir aksesuarų. O vyrai kaip varnos griebia tai, kas blizga.

Brangi lėlė

Šio tipo „medžiotojos“ pabrėžia savo moteriškumą. Jos būna ypač seksualios iš prigimties. Pateikia save kaip šeimyninio verslo puošmeną.

Prezentacijos stilius: visų pirma išryškintas moteriškumas ir grožis. Paprastai jos vilki sukneles, sijonus. Rengiasi madingai ir skoningai. Kosmetikos nedaug, papuošalus naudoja saikingai, tačiau visi jie būna madingi. Sėdi, šypsosi, nutaiso gražias pozas, bet mažai šneka. Gyvenimas su ja vyrui vėliau gali tapti panašus į įkalinimo įstaigą – kuo toliau, tuo blogiau.

Šventoji paprastutė

Dažniausiai ji būna kilusi iš žemesnio socialinio sluoksnio arba gaunanti skurdžias pajamas, bet ne kvaila. Kukli ji atrodo tik iš išorės, o viduje – „tylus akivaras“, kuriame veisiasi kipšiukai.

Ji medžioja avantiūristus ir piniguočius. Kuklumas, trapumas ir bejėgiškumas, kuriuos ji vaizduoja, yra visiška priešingybė tam, kas ji iš tikrųjų yra.

Prezentacijos stilius: rengiasi kukliai (tą sąlygoja jos skurdi materialinė padėtis), jokių papuošalų, jokios kosmetikos, visada nuleistos akys.

Visa kaip ant delno

Moteriai, pasirinkusiai šį įvaizdžio tipą, svarbiausia yra aktyvumas ir sugebėjimas bendrauti. Platus pažįstamų ratas, puikus aptarnavimas, naudingi ryšiai. Ji pateikia save kaip patogų partnerį. „Su manimi nenuobodžiausi, aš viską sutvarkysiu ir dar kai ką turiu…“ Ji medžioja „protinguolius“. Reguliariai skaito populiarias knygas, įsimena anekdotus, kad galėtų kartkartėmis ką nors pacituoti ar įterpti į pokalbį kokį sąmojį. Stengiasi atrodyti nepaprastai maloni.

Prezentacijos stilius: drabužiai, nepabrėžiantys seksualumo, nes jai tas nėra pati vertingiausia savybė.

Kaip reaguoja vyrai į skirtingus moterų tipus?

‚Brangias lėles“, „šventąsias paprastutes“ ir kai kurias „verslininkes“ vyrai veda.

„Visas kaip ant delno“ ir „verslininkes“ dažniausiai pasirenka savo partnerėmis.

„Saldainiukus‘ vyrai ima kaip lengvai prieinama moteris, kai nori greitai patekti į lovą, o paskui stengiasi jų atsikratyti.

Jums reikia susirasti labai artimą žmogų? Jūsų tikslas – suvilioti jį, kad galėtumėte jį valdyti? Nustatykite, kokiam tipui priklauso jūsų išrinktasis, kas sužinotumėte, kokios moterys jam patinka.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *