Populiarūs moterų vaidmenys santykiuose

Svarbus momentas. Suprantant savo vaidmenį santykiuose ir tą vaidmenį atitinkančias problemas, renkantis vyrą, ateityje galima bus lengviau tų problemų atsikratyti ir sukurti sveikesnius bei komfortiškesnius santykius.

Kokie yra labiausiai paplitę moterų tipai?

„Slaugė”

Slaugė prisiima globėjos vaidmenį. Ji apgaubia savo vyrą rūpesčiu ir meile. Kartais labai stipriai ir įkyriai. Tokie klausimai, kaip: „Ar greitai grįši? Man jau dėti vištą į orkaitę?” gali skambėti pernelyg dažnai.

Tokią moterį vaikystėje galėjo supti perdėta globa ir dabar ji paprasčiausiai nežino jokio kito elgesio modelio. Bet ar sveikam, normaliam ir savarankiškam žmogui reikalinga tokia „mamytė”?

„Lolita”

Gundančios jaunutės, pataikaujančios merginos ir jos turtingo, brandaus vyro įvaizdis jau tapo chrestomatiniu. Tokios „Lolitos” vaikystėje dažniausiai jautė didžiulį dėmesio deficitą ar paprasčiausiai bijojo savarankiškai priimti sprendimus, užkraudamos visą atsakomybę už savo gyvenimą sąlyginiam Humbertui. Tačiau tokia pozicija nieko gero neduoda.

„Lolita” gali užaugti ir persimesti iš vieno kraštutinumo į kitą. Arba visam laikui pasiliks vyro priedėliu.

„Miegančioji gražuolė”

Iš pirmo žvilgsnio – paprasta mergina. Ji graži, švelni ir miela. Bet… jos nesimato. Tokios merginos dažniausiai vadinamos „patogiomis”. Ji, kaip herojė iš minėtos pasakos, laukia, kol bus pabučiuota, apkabinta ir sušildyta. Tačiau pati bijo priimti sprendimus ar būti asmenybe.

„Bruce Lee”

Rimta karjeristė, visada prisiimanti atsakomybę. Ir už save, ir už vyrą, ir už visą kaimenę giminaičių. Tokioms mergina dažniausiai atitenka infantilūs vyriškiai, savotiškas „vyriškas Lolitos” variantas. Apie kokius harmoningus santykius gali eiti kalba, jeigu jūs ir jūsų vyras susikeitėte vietomis? Viskas puiku tik tada, kai esama pusiausvyros. Ir jūs esate pakankamai protinga, kad ją išlaikytumėte.

„Tarkuojanti moteris”

Iš pradžių ji tik juokauja ir kursto savo vyrą. O paskui, plėtojantis santykiams, ima tiesiogine to žodžio prasme smaugti jį smaugti ir be sustojimo „tarkuoti”. Tai bene populiariausias toksiškų santykių variantas, su kuriuo taikstytis gali tik visiškas tik mazochistas, neturintis savigarbos ir savo nuomonės. Galbūt reikėtų šiek tiek atlaisvinti tą smaugiančią kilpą?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *