Požymiai, kad esate jam tik sekso objektas

Būti vaikinui tik geismo objektu reiškia, kad jis nelaiko jūsų žmogumi su savo mintimis ir jausmais, o traktuoja jus tik kaip būtybę, kuri patenkina jo erotinius troškimus. Kad vaikinas jumis naudojasi tik savo poreikiams patenkinti, galite suprasti pagal šiuos penkis požymius.

1. Jis žavingas, bet ne tikras draugas

Šis vaikinas atrodo žavingas ir užsimena apie tai, kad kažką jums jaučia. Jis būtinai girs jus, sakys komplimentus, bet visi jie bus susieti tik su jūsų išvaizda. Jums patiks klausytis, bet po kurio laiko užsinorėsite kažko daugiau. Jūs norėsite, kad jis įvertintų jūsų dvasinį pasaulį, emocijas ir jus tokią, kokia esate iš tikrųjų, be makiažo ir drabužių.

2. Viskas sukasi tik apie jį

Jūsų pokalbiai suksis apie jo draugus, šeimą, jo ateities planus, kol pastebėsite, kad jis nieko nežino apie jus. Šis žmogus nesidomi jūsų asmeniniu gyvenimu. Jis gali klausinėti apie save ir visi jūsų pokalbiai suksis tik apie jį. Jeigu taip, tai jūs jam nesate žmogus. Ar suprantate?

3. Seksas skirtas tik jam

Jūs niekada neišgirsite iš jo klausimo apie tai, kas jums patinka lovoje. Dar daugiau, jūs turėsite daryti viską, kad jam būtų malonu. Jam visai nesvarbu, kas jums patinka, jis tik nori gauti tai, ko jam reikia. Preliudija bus minimali, nebent jūs imtumėte pati glamonėti ir jaudinti jį, tada ji galės tęstis visą naktį. Be atsako.

4. Jūsų pokalbiai – vienpusiai ir nestimuliuojantys

Kai bendraujate su artimu žmogumi, kalbatės apie bendrus interesus, pomėgius ir nuomones. Tokie pokalbiai neįmanomi su vaikinu, kuris jus laiko tik sekso objektu. Daugumą dalykų, apie kuriuos kalbėsite, jis ignoruos, nebent jie liestų jį patį.

5. Su kitomis moterimis jis elgiasi taip pat, kaip su jumis

Šis vyras žiūri į moteris kaip į sekso objektus, o objektai neturi jausmų. Supraskite, kad jam esate lengvai pakeičiama kita. Jūsų santykiuose nėra nieko unikalaus, nes jis su visomis moterimis elgiasi vienodai. Jis sugebės surasti ir kitų gražių merginų, su kuriomis atliks tą patį, kaip su jumis.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.