Požymiai, kad jūsų kompanijoje atsirado netinkamas žmogus

Sociumą sudaro įvairūs žmonės. Kartais jie susiburia į kompanijas, draugijas, sukuria šeimas, keliauja, sportuoja kartu, linksminasi. Kompanijos būna didelės ir mažos. Jos sujungia žmones pagal kokį nors vieną požymį – bendrą siekį, laisvalaikio pomėgį ar sielų giminystę.

Gerai būna, kai susikuria vienalytė kompanija ir jos narius sieja bendri prisiminimai (iš vaikystės, mokyklos laikų ar studijų). Į suaugusiųjų amžiuje susidariusias kompanijas gali įeiti žmonės, gimę ir užaugę skirtingose vietose, su skirtingu mentalitetu, juos gali sieti bendras darbas, bendra idėja , bendra veikla.

Tokiose kompanijose kartais pasitaiko nestandartinių situacijų, kai kas nors ima elgtis netikėtai ir keistai. Kaip suprasti, ar tas asmuo – niekingas menkysta, netinkamas jūsų kompanijai, ar savo emocijose susipainiojęs ir pasimetęs geras žmogus? Koks jo elgesys turi sukelti įtarimą?

*Jis nereaguoja į svetimą bėdą

Įsijautimo į kitą žmogų arba užuojautos bendravime dar niekas neatšaukė. Net gyvūnams būdingi šie bruožai. O žmonės turi nuolat parodyti savo žmogiškumą. Normalaus žmogaus reakcija į svetimą bėdą bus greita ir natūrali. Ji bus išreikšta jausmais, žodžiais ar veiksmais.

Niekingas žmogus tokiais atvejais neparodo jokios reakcijos, Jis paprasčiausiai žiūri. Tyli. Jis galvoja, kaip šis faktas gali paveikti jį patį, sutrikdyti jo ramybę ir saugumą, tik vėliau jis sureaguos. Arba visai nereaguos ir nueis.

* Jis nesistengia dėl kitų

Jis nepadarys dėl kitų nieko, kas nebūtų naudinga ir jam. Nesiaukos dėl kito žmogaus, nesitikėdamas atpildo ar dėkingumo. Niekingas žmogus stengiasi būti tarp gerų žmonių, o ne tokių kaip jis pats. Nes žino, kad geri žmonės jam visada padės. O tai jam naudinga.

* Jis pažeidžia jūsų sociumo taisykles dėl savo komforto

Tarkime, didžioji jūsų kompanijos dalis susitarė dėl ko nors. Visi sutinka, tik vienas žmogus užprotestuoja, pateikdamas argumentus apie tokio susitarimo nepatogumus jam pačiam. Tai pretekstas atidžiai įsižiūrėti į šį žmogų ir pasvarstyti, ką jis veikia jūsų kompanijoje.

* Jo gyvenimo įvykiai kažkodėl jūsų nedomina

Kažkur sielos gilumoje suvokiate, kad šis žmogus nelabai organiškai įsilieja į jūsų kompaniją. Tai – rimtas požymis. Jūs niekada jam nepaskambinate pirmieji ir nepaklausiate, kai jam sekasi. Jūs nežinote, kaip jis gyvena, nežinojote iki šiol ir nenorite sužinoti, nors galite sėdėti su juo prie vieno stalo kavinėje ir šnekučiuotis ilgai.

Ką daryti, jei suvokėte, kad jūsų kompanijoje yra vienas toks netinkamas žmogus?

Apsvarstykite viešai, jam dalyvaujant , jo veiksmus ar neveiklumą, kurie jums pasirodė netinkami. Galbūt kiti kompanijos nariai ims ginti jį ir priekaištauti jums, bet žingsnis jau bus žengtas. Jeigu jis ant jūsų supyks, juk turbūt nenusiminsite

Jeigu jis liks jūsų kompanijoje, pirmas pasistengs su jumis užmegzti kontaktą. O jūsų pastabos paskatins kitus atkreipti dėmesį į faktus, kuriuos jie anksčiau ignoruodavo. Ir viskas savaime išsispręs.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *