atsarginė mergina

Požymiai, kad mergina vaikinui yra tik atsarginis variantas

Laikas bėga, o jūs iki šiol negalite suprasti, kokioje stadijoje yra jūsų santykiai? Žmogus nepradingsta visiškai, tačiau skambina ir rašo retai? Jis tarytum šalia, tačiau arti prie savęs neprisileidžia? Jeigu tai jums pažįstama, galbūt atėjo laikas konstatuoti graudų faktą, kad jus kai kas pasodino „ant atsarginių suolelio“.

Mes paprastai laikome atsarginiu variantu tą, kuris traukia romantiška ir seksualine prasme. Su kuriuo kol kas nėra ryšio, bet galėtų užsimegzti iš bėdos, jei nepasitaikys geresnio varianto. Galbūt mes to tiesiai sau neprisipažįstame, bet visada jaučiame.

O kaip suprasti, kad atsargine tapote jūs?

Jis bendrauja su jumis dažnai, bet ne kasdien.

3–4 pranešimai per savaitę, keli skambučiai per mėnesį, pora kvietimų į kavinę – toks žmogus neprapuola visiškai iš regos lauko, palaiko ryšį, kartkartėmis pasirodo.

Jis tarsi laiko jus prisirišęs už virvutės – ir tuo pačiu išlaiko distanciją, leidžia laiką su jumis taip, kaip patogu jam, ir nežengia kito žingsnio.

Kaip elgtis? Jei tokie žaidimai jums nusibodo, galima nebeatsakyti į skambučius ir pranešimus bent kelias dienas arba, atvirkščiai, pradėti skambinti ir rašyti jam kasdien. Ir pažiūrėti, kokia bus reakcija. Tai padės jums išsiaiškinti, kodėl jis taip elgiasi su jumis.

 Jis flirtuoja, bet neatsako į jūsų viliones.

Bičiulis sako komplimentus, kartais net seksualinio pobūdžio, bet kai jūs atsakote tuo pačiu, jis pakeičia temą arba pradingsta. Esmė yra situacijos kontrolė. Pašnekovui svarbu pačiam kontroliuoti įvykius ir nepereiti į rimtesnius santykius.

Kaip elgtis? Kitą kartą, kai jis ignoruos jūsų bandymus paflirtuoti, leiskite suprasti, kad pastebėjote jo manevrą, ir tiesiai paklauskite, kas vyksta, kodėl jis taip elgiasi ir ką tai reiškia jūsų santykiams.

 Nuolat kažkas sutrukdo jums susitikti.

Jis ilgisi ir nori susitikti, bet pasimatymams vis kas nors sutrukdo – tai peršalimas, tai darbo krūvis, tai kiti įsipareigojimai ar nenumatytos aplinkybės.

Kaip elgtis? Atvirai pasakykite, kad esate nepasirengusi ir toliau apsiriboti susirašinėjimu ir skambučiais. Ir draugystė, ir romantiški santykiai reikalauja gyvo bendravimo.

 Laikas jums pabūti dviese visada „netinkamas“.

Kas nors vis trukdo ne tik jūsų susitikimams, bet ir jų perėjimui į kitą lygmenį. Arba žmogus paprasčiausiai tam dar nepasiruošęs, arba yra kažkokių keblumų, kuriuos reikia išsiaiškinti, arba „mes tiesiog sutverti vienas kitam, bet dabar tam netinkamas momentas“. Įdomu, kad visiems kitiems dalykams (darbo keitimui, persikraustymui, atostogoms) momentas yra tinkamas.

Kaip elgtis? Laikas – svarbiausia mūsų vertybė, ir niekas neturi teisės jo švaistyti. Jeigu žmogus, kuris jums patinka, nepasiruošęs su jumis susitikinėti dabar pat, vadinasi, galima drąsiai palikti jį ir judėti pirmyn.

 Jis jau susitikinėja su kažkuo.

Regis, tai ne paprastas skambutis, o tikras varpo gausmas, bet kai žmogus tikrai patinka, mes būname pasirengusios užmerkti akis į tokias „smulkmenas“, kaip antrosios jo pusės egzistavimą, ypač kai santykiai su žmona „ant skyrybų slenksčio“.

Kitas variantas – kai žmogus oficialiai laisvas ir užtikrina, kad esate jam ideali, tačiau jis kol kas dar galutinai neišsivadavo nuo ankstesnių santykių arba jaučiasi „nevertas“ jūsų. Paprastai tokie dalykai netrukdo jam susitikinėti su kitomis – neva tokie susitikimai jam „nieko nereiškia“.

Kaip elgtis? Gyvenimas yra per trumpas, kad gaištume jį tiems, kurie nepasirengę santykiams su jumis. Pasikalbėkite apie viską atvirai. Ir jeigu iš to nieko gero neišeis, ryžtingai nutraukite bendravimą.

Jūs esate nusipelniusi būti su tuo, kas nuoširdžiai domisi jumis ir žengia konkrečius žingsnius, kad galėtų susitikinėti su jumis, o ne žaisti žaidimus ir traktuoti jus kaip „atsarginį variantą“.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.