Požymiai, kad moteris neverta tavo dėmesio

Santykiai gali būti ilgi, o gali pasibaigti sekantį rytą. Ko tu sieki, susipažindamas su moterimi, mes nežinome, bet jeigu tau norisi sukurti ilgalaikius santykius, teks pabūti ganėtinai išrankiam, mezgant pažintis. Kuo daugiau lūkesčių turi – tuo kruopščiau renkiesi. Dėl to geriau iškart atkreipti dėmesį į tam tikrus momentus, rodančius, jog nieko rimto iš bendravimo su šita moterimi nesigaus.

Visos kalbos apie ją. Šiaip jau nėra nieko blogo, kai moteris kalba daugiau už vyrą. Vyrams apskritai nebūdinga daug malti liežuviu. Bet jeigu ji kalba vien apie save ir savo problemas, tuo pat metu visiškai nesidomėdama tavais reikalais – akivaizdus egoizmo požymis. Tave paaukštino darbe, o ji toliau pliurpia apie savo naujus kvepalus. Tavo draugas papuolė į rimtą avariją? Baisaus čia daikto! Kur kas baisiau, kad jai šiandien nepavyko užsirašyti į kirpyklą!

Skirtingos vertybės. Priešingybės, galbūt, išties traukia ir vilioja, tačiau ne tais atvejais, kai turite skirtingas vertybes ir pasaulėžiūras. Mes dabar kalbame ne apie tas situacijas, kai tu sergi už „Žalgirį”, o ji už „Lietuvos Rytą”. Yra žymiai svarbesnių skirtumų. Pavyzdžiui, absoliučiai skirtingi požiūriai į pinigus, išlaidas ar nevienodai įsivaizduojate, kas yra šeima ir kokia ji turėtų būti. Ateityje dėl tokių nesutarimų kils daug bėdų.

Ji visą laiką pernelyg užimta. Būtų, žinoma, dar blogiau, jei ji visą laiką nieko neveiktų, bet jei moteris atmeta visus tavo pasiūlymus susitikti, teisindamasi begaliniu užimtumu, vadinasi, nelabai ja tie susitikimai reikalingi. Apie tai aiškiai byloja jos susidėlioti prioritetai.

Ją metė partneris. Šioje vietoje prašytume dėmesio. Čia nekalbama apie situaciją, jog ją kažkada kažkodėl metė kažkoks vyriškis. Svarbiausia čia – kada tai įvyko. Jeigu tai nutiko neseniai ir ji tai dažnai prisimena, tu jai galėjai tapti viso labo laikina prieplauka, būdu prasiblaškyti arba, kas dar blogiau – būdu paerzinti buvusį. Tokių santykių būtina atsisakyti. O jeigu ta moteris tau labai patinka, duok jai laiko atsikvošėti nuo išsiskyrimo. Jeigu tu jai reikalingas, ji vėl atsiras tavo gyvenime.

Vienpusiški kontaktai. Čia viskas labai paprasta: jei tik tu vienas siūlai susitikti, skambini, tik tu vienas jai rašai – velniop tokią moterį. Vyriškis, žinoma, turi rodyti iniciatyvą, siekti moters, tačiau viskame turi būti ribos. Bent jau turėtų taip būti.

Ji ne tokia, kokia buvo santykių pradžioje. Kai kurie žmonės santykių pradžioje iš visų jėgų stengiasi patikti partneriui, bando atrodyti geresniais, nei yra iš tikrųjų. Tokiais atvejais griebiamasi apgavysčių, melo ir t.t. Kalbant metaforiškai, santykių pradžioje ji pareiškė, kad dievina krepšinį, o kai pradėjote susitikinėti, paaiškėjo, jog ji netgi nežino, kaip atrodo krepšys. Jei moteris meluoja pačioje pradžioje, ji ir vėliau nenustos to daryti.

Su ja negali būti savimi. Jeigu greta jos negali jaustis ir elgtis natūraliai, kaip tau įprasta, jei tenka kažką vaidinti, būti pernelyg rimtu, nekalbiu (žodžiu, nebūti savimi) – tokių santykių geriau atsisakyti. Ir kalba eina visai ne apie tai, jog ta moteris būtų bloga. Ji normali. Jūs paprasčiausiai vienas kitam netinkate. Yra blogesnis variantas – moteris kliudo tau vystytis ir tobulėti, greta jos pradedi degraduoti kaip asmenybė. Tokią geriau apskritai aplenkti per kilometrą.

Neištikima. Mes čia net nekalbame apie situaciją, kai ji buvo tau neištikima. Svarbiausia – kaip ji elgėsi su kitais. Jeigu žinai, kad ji ėjo į kairę nuo visų savo buvusių, tai kokia gali būti tikimybė, kad ji liks ištikima tau?

Nepakenčia tavo draugų. Šiaip jau tavo draugai neprivalo patikti tavo moteriai. Jie tikriausiai ir tau pačiam ne visada patinka, teisingai? Ir jeigu ji nenori leisti laiko tavo kompanijoje – anokia čia bėda. Bet štai jeigu ima drausti tau tai daryti – siųsk ją tolėliau. Kam tau namuose diktatorius?

Ji tavimi nepasitiki. Niekuo nepagrįstas pavydas moters nepuošia ir nepadarys jos tau mielesne ar mylimesne. Pasistenk jai tai paaiškinti. Jei ir toliau tavimi nepasitikės, jei kartas nuo karto aptiksi jos šnipinėjimo pėdsakus – nebekankink vargšės mergaitės, nutrauk santykius su ja.

Niekada už nieką neatsiprašo ir neprisiima atsakomybės. Santykiai kuriami ant abipusės atsakomybės ir sugebėjimo rasti kompromisą pagrindo. Kaip vyrui, tau derėtų dažniau nusileisti mylimai moteriai. Bet jeigu ji niekada nė už ką nepripažįsta savo kaltės, net kai ta kaltė akivaizdi, pirštu parodoma, jei niekada neatsiprašo – visa tai byloja apie tai, kad rimtiems, suaugusių, subrendusių žmonių santykiams ji dar neprisirpo.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *