Požymiai, kad netrukus sutiksite meilę

Nauja meilė ateina tada, kai žmogus savo viduje jai pasiruošęs. Tačiau yra konkrečių momentų gyvenime, kurie gali signalizuoti, kad lemtingas susitikimas jau ne už kalnų.

Jūs paleidote situaciją ir suvokėte, kad meilė – ne pati svarbiausia gyvenimo prasmė. O kai nustoji būti užsiciklinęs ties kokiu nors dalyku, jis ateina pas mus savaime.

Jūs susiradote naujų interesų, kurie tapo ne mažiau svarbūs už gyvenimo draugo paieškas. Užsiimkite tuo, kas teikia malonumą ir yra didelė tikimybė, kad sutiksite naują meilę, su kuria turėsite bendrų pomėgių.

Jūs pagaliau nutarėte būti savimi ir nustojote siekti kažkieno išgalvotų idealų. Supratote, kad reikia ieškoti žmogaus, kuris priims jus tikrą, kad jums nereikės derintis prie jo reikalavimų ir atitikti jo lūkesčių.

Jūs atsisakėte ieškoti idealaus gyvenimo draugo, nustojote kreipti dėmesį vien tik į aukštus blondinus su prabangiu automobiliu. Supratote, kad svarbiausia žmoguje – jo savybės, o ne išoriniai atributai. Jums kaip ir anksčiau patinka aukšti blondinai, bet jeigu sutiksite vidutinio ūgio šateną su humoro jausmu ir panašiomis pažiūromis į gyvenimą, jūs būtinai atkreipsite dėmesį į šią kandidatūrą.

Visur aplink save matote romantiką: pastoviai sutinkate laimingas poras, socialiniuose tinkluose draugų įrašai trykšta romantika, automobilyje radijas suka dainas vien apie meilę. Šitaip pasireiškia aplink jus susikaupusi ir „sutirštėjusi” meilės energija.

Romantiški sapnai lanko jus praktiškai kiekvieną naktį. Per įvairiausius siužetus pasąmonė ruošia jus naujam svaiginančiam romanui.

Jūs ėmėte jausti neįprastus kvapus. Liaudies išmintis teigia, kad jeigu žmogus sveikas ir ėmė staiga užuosti skanius aromatus ten, kur iš tikrųjų niekas niekaip nekvepia, netrukus jo laukia naujas meilės susitikimas.

Jaučiate energijos antplūdį: gerą nuotaiką rytais lemia nekantrus naujų įvykių ir pažinčių laukimas. Ėmėte pozityviau žvelgti į tai, kas aplink jus vyksta, su didesniu malonumu bendraujate su naujais žmonėmis, kartais jaučiatės laiminga be jokios regimos priežasties. Visa tai naujos artėjančios meilės signalai.

Išnaudojate kiekvieną šansą sutikti naują meilę: jaučiate poreikį susipažinti su naujais žmonėmis, lankyti renginius. Toks jausmas, kad antroji puselė gali jūsų tykoti absoliučiai visur. Ir šis jausmas nepalieka jūsų nė minutei.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *