Požymiai, kad sutikai vyrą, o ne eilinį berniuką

Jei jau pakankamai daug kartų nusivylei vyrais, tikriausiai, pakankamai skeptiškai žiūri į naujas pažintis. Tačiau tai kada nors vis tiek įvyks – susitikimas su tikru vyru, o ne eiliniu berniuku. Ir štai kaip jį galima atpažinti:

Jis tau skambina. Jam nekyla problemų paskambinti, kad pasikalbėtų ar tiesiog paklaustų, kaip praėjo diena. Jis skirs laiko tave išklausyti, tegu tai bus vos kelios minutės.

Jis tau rašo „Labas rytas” ir „Labos nakties”. Jis žino, kad net tokie maži gestai yra labai svarbūs. Jis niekada tau neleidžia pabusti ir užmigti su jausmu, kad jis galbūt tave užmiršo.

Jis planuoja susitikimus. Apgalvoja pasimatymus, stengiasi nustebinti ir pradžiuginti.

Jis tau sako komplimentus ir iš tiesų taip galvoja. Jam ne šiaip patinka tavo išvaizda, jis tave vertina kaip asmenybę. Todėl komplimentai skiriami ne vien tavo figūrai.

Jam įdomu, kas su tavimi vyksta. Šį vyriškį domina tavo svajonės ir tikslai. Jis nori tapti jų dalimi ir padėti tau tobulėti. Jis pataria tau ir džiaugiasi tavo sėkme, tačiau tu gali juo pasikliauti ir tada, kai viskas klostosi ne taip, kaip buvo planuota.

Jis neskubina užsiimti seksu. Šiandien vyrai labai nekantrūs sekso srityje. O šis vyriškis kitoks. Jam patinka galvoti apie seksą su tavimi, bet jis pasirengęs palaukti, jei dar nesi tam pasiruošusi. Jis žino, kad tu jam nieko neskolinga ir neprivalai, net jei jis organizuoja tau prašmatnius pasimatymus.

Jis vertina jūsų keistenybes ir mažus (ar didesnius) trūkumus. Jam patinka tavo keistas juokas ir nelabai netobula šypsena, jam juokinga, kaip tu sprunki šalin, užuodusi salierų kvapą. Bet vertina jis tave tokią, kokia esi. Net jei pati manai, kad reikia numesti svorio – jis priims tave realią.

Jis yra pasirengęs kalbėti apie probleminius dalykus. Jis nebijo rimtų pokalbių apie nesusipratimus, tarpusavio nesupratimą. Yra pasirengęs tave išklausyti, suprasti ar bent jau pasistengs suprasti.

Jis dėmesingas. Prisimena smulkmenas, kurias jam pasakoji, kad paskui netikėtai nustebintų apgalvota dovana. Jis stebina.

Jis nori matyti tave laimingą. Užduoda klausimus apie jūsų buvusius santykius, nes nenori kartoti jūsų buvusio klaidų. Jis nori, kad viskas tau pavyktų, ir yra pasirengęs dėl to pasistengti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *