Požymiai, kad vyro jausmai atšalo

Mylimas žmogus daugiau nebesistengia jūsų kaip nors maloniai nustebinti ar praleisti su jumis daugiau laiko? Ar tai nėra jūsų santykių pabaigos pradžia?

Dažnai moterys daro išvadas , kaip su jomis elgiasi vyrai, ar neprarado jie susidomėjimo, pagal intymių santykių buvimą ar trūkumą. Žinoma, seksas vyrams iš tikrųjų labai reikalingas. Bet neretai jie gali užsiimti juo nesusimąstydami, tiesiog iš įpročio, be jokių ypatingų jausmų, kad patenkintų savo fiziologinius poreikius. Vyras gali iš tikrų atšalti savo partnerei, nebejausti emocinio ryšio su ja, bet toliau užsiiminėti seksu.

Su laiku tokie santykiai gali nulemti tai,vyras praras interesą ir seksui. Juk būtent emocinis ryšys su mylimu žmogumi daro intymius santykius tokiais patraukliais, jausmingais ir pageidautinais abiem partneriams. O jeigu to nėra, tai intymūs santykiai nesuteikia didelio malonumo. Todėl atkreipkite dėmesį į požymius, kurie gali atskleisti vyro atšalimą jums.

Kas rodo, kad vyras tapo abejingas moteriai?

1. Jis nustojo domėtis jūsų gyvenimu.

Jo nebedomina, kaip prabėgo jūsų diena, kuo jūs užsiėmėte, ar ilgėjotės jo. Ir net banalaus klausimo: „Kaip sekėsi?“ jūs nebegirdite. Juk jam visa tai paprasčiausiai neįdomu.

2. Jis daugiau neberodo jokių pastangų.

Jeigu vyras iš tikrųjų tapo abejingas jūsų santykiams, tai jis nebedės jokių pastangų.

Jeigu jūs susipyksite, tai jis negalvos, kaip išspręsti šį konfliktą, nes jam nesvarbu.

Arba į jūsų klausimą jis gali atsakyti: „Daryk, kaip nori. Man vis vien“. Ir tai nereiškia, kad jis taip pasitiki jūsų nuomone, kad nenori aptarinėti klausimo su jumis, jam iš tiesų neįdomu.

Vyras nebesistengia jūsų kaip nors maloniai nustebinti arba praleisti su jumis daugiau laiko. Atvirkščiai, jis gali stengtis išvengti galimybės pabūti dviese.

Nebent tai būtų seksas, bet ir po jo jis iškart nusisuka į priešingą pusę ir užmiega. O jūs suprantate, kad visa tai buvo labiau panašu į kažkokį mechaninį aktą, nei meilės išraišką. O apie pasikalbėjimus ar paprasčiausius apsikabinimus po intymių santykių nėra ko ir svajoti.

3. Jis vengia bet kokių pokalbių apie jūsų bendrą ateitį.

Jeigu vyrą iš tikrųjų domina mylima moteris, tai jis neatsisako pasvarstyti bendrų ateities planų, juk jis iš tikrųjų nori, kad ta moteris būtų jo ateityje, nes jam tas yra svarbu.

Jis gali net pats inicijuoti tokius pokalbius, bet nebūtinai tai turi būti vestuvių planai, jeigu jūs dar nesate susituokę. Pavyzdžiui, jis gali pasiūlyti būsimą atostogų kelionę ar apsilankymą pas gimines.

Kitas dalykas bus tada, jeigu vyras iškart pakeičia temą, kai tik jūs užsimenate apie bendrą išvyką ar atostogas. Jos ims neaiškiai išsisukinėti, kad išvengtų tiesaus atsakymo. („Dar nežinau, kaip bus“, „Pagyvensime – pamatysime“). Tai reiškia, kad jis neketina kurti bendrų planų su jumis. Galbūt jis jau nemato jūsų savo ateityje.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *