Priežastys, kodėl vyrui ir moteriai sunku būti „tiesiog draugais“

Ar gali vyras ir moteris būti draugais be romantiškų priemaišų? Diskusijos apie tai tęsiasi seniai. Iš tikrųjų yra gerai, kai šalia yra priešingos lyties žmogus, kuris gali padėti ir pasufleruoti, kaip reikia elgtis santykiuose su jo lytimi, bet pats nepuoselėja jums jokių jausmų (kaip ir jūs jam). Iš tiesų yra 3 priežastys, kurios apsunkina paprastą draugystę tarp vyro ir moters.

1. Žmonės mano, kad jūs susitikinėjate kaip įsimylėję, o tai trukdo kitiems vaikinams susipažinti su jumis.

Net jeigu kiti žino, kad tai yra tik jūsų geriausias draugas, bet jeigu jūs vaikštinėjate kartu, kiti vyrai žiūrės į jį kaip į grėsmę ir jausis neužtikrintai. Jie manys, kad jus sieja slapti jausmai, todėl nenorės su jumis turėti reikalų.

2. Jūsų naujasis partneris tikriausiai nekenčia jūsų draugo

Jie abu skirtingai nori, kad jums būtų gerai. Jūsų naujasis partneris gali manyti, kad draugas kelia grėsmę jūsų santykiams ir jaus kompleksą dėl jūsų artimų santykių.

3. Vis tiek yra tikimybė, kad tarp jūsų įsižiebs jausmai.

Tai gali atsitikti ir po kelerių metų, kai turėsite daug bendrų prisiminimų, kai gerai pažinosite vienas kitą, kai jums bus visiškai jauku būti kartu. Gerai bus, jeigu tie jausmai įsižiebs jums abiem (ir jeigu jūs neturėsite savo šeimų), ne tik vienam iš jūsų. Tada draugystė gali pasibaigti.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *