Priežastys, vedančios į išsiskyrimą nuo pat santykių pradžios

Išsiskyrimas su buvusiu mylimu žmogumi visada būna skausmingas. Šį skausmą galima palyginti su artimojo netektimi ir gedulu.

Ir vis dėlto kiekvienu atveju išsiskyrimą nulemia pats žmogus savo elgsena, įpročiais ir klaidingais įsitikinimais.

7 priežastys, kurios neišvengiamai nulemia išsiskyrimą

1. Kentėjimas, tylėjimas ir tikėjimasis, kad viskas savaime susitvarkys. Juk mylintis ir artimas žmogus pats turi viską suprasti. Toks požiūris kyla iš klaidingo įsitikinimo, kad mylintis žmogus turi pats viską suprasti.

2.Kito trūkumų ir klaidų kaupimas bei lyginimas jo su idealu savo galvoje. Kai prisikaupia per daug trūkumų, galima nuspręsti, kad tas žmogus tikrai ne tavo antroji pusė. Daug moterų ir vyrų vietoj susidomėjimo žiūri į savo partnerį kaip detektyvai, kurie ieško įkalčių. Žinoma, ši strategija greitai atitolina du žmones vieną nuo kito.

3. Laimės imitavimas. Juk jūs žinote, kaip turi atrodyti laiminga pora. Jeigu laimės nėra – reikia ją vaizduoti. Tokia vaidyba ir laimės imitacija labai greitai įneša į santykius susvetimėjimą.

4.Buvusių partnerių nuvertinimas ir susižavėjimas esamu ir būsimais. Ankstesnysis buvo blogas, o dabartinis – idealus. Paskui dabartinis pamažu tampa toks pat blogas ir viskas kartojasi.

5.Telepatijos žaidimas: aš žinau, ką tu galvoji ir jauti. Užuot paklausę ir aptarę, partneriai prisigalvoja ir sukuria savo pasaulio vaizdą, kursi dažniausiai su realybe neturi nieko bendra.

6. Santykių lipdymas. Kai tik vienas iš dviejų nusprendžia, kaip viskas turi būti, natūraliems ir tikriems dalykams nebelieka vietos. Jis ima lipdyti save ir santykius, tuo sunaikindamas meilę.

7.Kaltojo paieškos sunkiuose pokalbiuose, gyvenimiškose situacijose ir konfliktuose. Iliuzija, kad kažkas kaltas sukelia nesantaiką. Tokioje koncepcijoje nėra net minties, kad gali būti teisūs abu ir svarbu susitarti bei priimti vienam kitą.

Visos šios priežastys nuo pat santykių pradžios veda į išsiskyrimą. Svarbu jas suvokti, pašalinti, pakeisti savo elgseną ir požiūrį, tada santykiai turės šansą stiprėti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *